Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok és 3 napja fáj...

16 éves vagyok és 3 napja fáj a heregolyóm ha megnyomom vagy valamikor nem is kell hogy hozzányuljak az nélkül is elkezd fájni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Maszturbálj. Egy idő után "megtelítődik a patron". Ha nem erről van szó és maszturbálás után pár órával nem múlik el akkor irány az orvos.
2008. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szoktam maszturbálni és nem múlt el:(

köszi a választ

2008. okt. 1. 19:05
 3/9 A kérdező kommentje:
válasszoljatok minél többen léccives mert kezdek megijedni h orvoshoz kell mennem:(
2008. okt. 1. 19:07
 4/9 anonim válasza:
75%
Valószínűleg "Cougelious Cranceius"-szal van dolgod. Első tünetei a fájás, majd később a heregolyód nem termel több spermát (ergo nem jön ki semmi), kezeletlenül pedig rövid időn belül (fél év) becsomósodnak az erek, majd elhalnak a golyóid.
2008. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem a 2. válaszadónak lesz igaza, bár sose lehet tudni, jobb félni mint megijedni, menj orvoshoz!! Szegényt azért ne rémitsük el ennyire, nem lehet, hogy csak megütötted ?
2008. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megrémíteni? Ha megrémül és elmegy az orvoshoz akkor jó. Ha legyint egyet és nem nézeti meg magát az nem jó.

Rémüljön csak meg. Ha nem a teli patronos helyzet áll fent akkor irány az orvos. Nem kell szégyenlősködni.

2008. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h megütöttem volna

És ha nem használ semmi akkor milyen orvoshoz menjek?

köszönöm a válaszokat mindenkinek

2008. okt. 2. 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Urulógushoz
2008. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
"Cougelious Cranceius" ha valaki megsúgja mit jelent nagyon meg örülnék mert az Isten Google csak ezt dobja :))))))
2011. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!