Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony a tesztoszteron szintem?

Alacsony a tesztoszteron szintem?

Figyelt kérdés
Írtam már ki ezzel a problémával kérdést pár hónapja, de nem egészem volt érthető. 20 éves srác vagyok, nagyon fejletlennek gondolom magam, arcszőrzetem alig serkent még ki, izomtömegem is minimális. Elmentem egy nagyon neves endokrinologus professzorhoz az egyik budai bevásárlóközpont legfelső szintjére (nem akarok konkrét nevet mondani) és a doktor úr már a levetkőzésem után azt mondta: semmi bajom, mehetek haza. Se egy teszto szint mérés, semmi. 19500 forintot fizettem 20 perc konzultációért. Nagyon bosszant ugyanis a doktor úr elvileg pont az ilyen problémákra szakosodott, én pedig érzem hogy valami nem stimmel. Állandóan fáradt vagyok és nem érzem magam férfinak 20 évesen a testem miatt...

2016. szept. 9. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Most már legalább látod,a "nagy" nevű orvosok magánban sem okosabbak,mint Tb rendelésen .Ez a legkönnyebb pénz szerzési forma .Igaz sort nem kellett kivárni előtted .
2016. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó de elég komoly a helyzet, mégis mit tegyek??
2016. szept. 9. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, legutóbb az volt a vége, hogy ha áll, akkor OK.
2016. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen :D de ha úgy vesszük egy serdülőkora hajnalán lévő gyereknek is feláll... 😃
2016. szept. 9. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:
2%
Elutasított a frof,mert 1 hormon háztartásba beavatkozni fiatalon,igen nagy felelősséggel jár .Gyakorta kellene menned vizsgálatokra .40 felettieknél már kevés van mit elrontani .A legnagyobb veszély abban látszódik,hogy egy beavatkozásnál a herék tesztoszteron termelése teljesen leállhat,vagy nagyon mérsékelt lesz .
2016. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy tapasztalt orvos és ha olyan jellegű probléma lenne akkor már észrevette volna azonnal? De, mindenben jó másodvéleményt adni, hiszen orvosok is hibázhatnak ők is emberek. Menj el egy másikhoz. :)
2016. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek előttem szólóval, de még annyit hozzátennék, hogy (nem olvastam az első ilyen fajta kérdésed) az hogy milyen az arcszőrzeted, milyenek az izmaid az függhet a génjeidtől is. Nem mindenki lesz kamaszkor végére kigyúrt szőrös izompacsirta. Ha meg most a családodban mindenki ilyen még az sem jelenti 100%ra hogy neked is ilyennek kell lenned. Sokszor a gének kihagynak 1-2-3 generációt is. A bátyámnak is kevesebb az arcszőre mint nekem pedig ő már több mint 25 éves és van köztünk 5 év. Az öcsém meg izmosabb nálam. A kérdés, milyen géneket örököltél.

Azt értem hogy bosszant a dolog, mert közel 20ezret kifizetni azért hogy levegyed a pólód és vissza is vedd, szerintem nem kevés. Ne azért érezd magad férfinak mert fel tudsz emelni 100 kg-ot, vagy többet kell borotválkozni. A igazán férfi vagy az majd kiderül egy párkapcsolatban. Ha majd nem működik a dolog éleshelyzetben akkor kell majd aggódni, de az meg olyan dolog, hogy azt meg ki kell vizsgáltatni és akkor majd biztos komolyabb kivizsgálást kaphatsz.

2016. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hipochondria egyfajta pszichés zavar, amely esetében az egyén kényszeresen foglalkozik saját egészségi állapotával, megszállottan keresi magán a szervezetében fellépő kóros elváltozásokat, betegségeket, gyakorta halálfélelemmel küzd, és a feltételezett betegségek szomatikus tüneteit rendszerint pszichésen észleli is magán. Leggyakrabban szorongást okoz, de súlyosabb esetekben a hipochondriában szenvedő beteg állandó orvosi felügyeletre és folyamatos gondoskodásra tart igényt, noha voltaképpen egészséges és képes volna ellátni önmagát. A beteg gyakran maga is elismeri betegsége képzelt voltát, de kényszeres tudatállapotáról lemondani képtelen. Gyakran párosul a psziché egyéb kóros zavaraival, például paranoiával. Egyes elméletek szerint a hipochondria a lelki elhárítás egyik megnyilvánulási formája, amelynek segítségével az egyén igyekszik elkerülni, tudatából kizárni az elé tornyosuló magánéleti problémák megoldását. Pszichoterápiával és viselkedés terápiával többnyire kezelhető.
2016. szept. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!