Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vesekő eltávolítás utáni...

Vesekő eltávolítás utáni húgycsőgyulladás kikezelhető-e?

Figyelt kérdés

1 hónapja percutan vesekőeltávolításon estem át (55 éves férfi vagyok). A műtét úgy, ahogy sikerült, mert azóta is húgycsőgyulladással küzdök (amit a remekül felhelyezett katéter miatt kaptam).

Leflokin, Zinnat, Augmentin szedésén túl vagyok. Mellette szedek tőzegáfonyát, füzike cseppet, iszom nyírfateát.

Van még olyan gyógyszer, amivel ez kikezelhető? Mert egyelőre nem nagyon javult az égő, csípő érzés a húgycsőben.


2016. szept. 11. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy további antibiotikumot kell majd szedni, mást gyógyszerre áttérni, ezt az orvos tudni fogja. Vissza kell mennie hozzá és elmondani neki a panaszait, hogy továbbra is fent áll.
2016. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Grapefruit cseppet kipróbálhatsz amúgy, mint alternatíva. Napi 20 csepp vízbe és meginni.
2016. szept. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!