Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt tudom hogy ha "recskázom"...

Azt tudom hogy ha "recskázom" akk. nem lesz északai magömlés. Ha úgy "recskázom" hogy nincs még spermám akk. egyszercsa"recskázás" közben jön a sperma?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy spontán vagy direkt magömlésed lehet. Ha a spontán nem jöhet létre akkor csak direkt lehet. Nem?
2016. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

"Azt tudom hogy ha "recskázom" akk. nem lesz északai magömlés."

Ez megint csak a "nemcsúnya"-professzorkodó által itt elterjesztett áltudományos logikai baromság!Az éjszakai magömlés nem függ attól, hogy recskáztál-e előtte. Ellenben ha a fölös energiáidat inkább a tanulásra fordítanád nem pedig ilyeneken agyalnál, lehet félévkor már 5-ös lennél, nemcsak németből hanem irodalomból, és még némi extra gyakorlással nyelvtanból is, mert mint az látszik, lenne még mit fejlōdnöd helyesírásilag!

2016. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Ha gyakran maszturbálsz, éjszaka kisebb az esélyed a magömlésre, de azért még így is előfordulhat.

Lehet, hogy az első magömlésed recska közben lesz majd, de az is lehet, hogy álmodban. Ezt nem lehet előre kiszámítani.

2016. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Először kicsi aztán több

Nekem is így volt.

Örülj neki amig nem kell takarítani

2016. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
2eske, én jól tanultam, sokat olvastam, nem csak matekból volt ötösöm hanem magyarból is, mégis volt időm 12 évesen naponta többször is kiverni, sőt az első ejakulációt is így éltem át, és csak azért volt éjszakaim mert napokig megtartóztattam magam, de a végén már a falat kapartam. Tudod van akinek van libidója, és még agya is
2016. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Attól hogy recskázik valaki még lehet éjszaka magömlése.


Mindenki más van akinek csak szexuális inger hatására lesz magömlése,másnak még spontán.


Attól hogy még nemileg érettlen vagy és maszturbálsz előfordulhat hogy egyszer csak arra ébredesz hogy ragad a boxerod,de maszturbáláskor is előfordulhat hogy előváladék,sperma fog távozni.Nem lehet előre megmondani mikor fogsz és hogyan először szembesülni hogy spermád van,bármi előfordulhat,volt akinek fényes reggel,minden féle szexuális gondolat nélkül fordult elő

2016. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!