Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem nő az arcszőrzetem! Mitől...

Nem nő az arcszőrzetem! Mitől lehet? (18/F)

Figyelt kérdés
Az osztályban már MINDEN fiúnak kivétel nélkül van valamennyi arcszőrzete, ha minimális is ugyan, de van, nekem meg csak ilyen szakmunkás bajszom van, illetve az állam és az ajkam alatt talán 4-5 fekete szőrszál, de ennyi!Még a pajeszom sem nő! Ha az arcom végig simítom érzek ilyen gyenge pihéket de nagyon gyengék és nem is látszanak.Mit lehetne tenni hogy elérjem azt hogy gyorsabban nőjön az arcszőrzetem?Vagy ez a genetika, és nem tehetek mást mint várok?Az olyan válaszok hogy "ne akarj arcszőrzetet mert borotválkozhatsz naponta" légyszíves kíméljenek, mert kisgyerek korom óta szakállat szeretnék.Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 17. 18:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs, azt kihagytam hogy már próbáltam borotválkozni hátha erősödik, többször is, de nem használt.
2016. szept. 17. 18:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy magad is írod, lehet, hogy genetika (ezt örökölted és később sem leszel túlságosan szőrös), de még fiatal vagy, így az is lehet, hogy a húszas éveidre megerősödik majd. Mást most nem tehetsz, mint vársz.
2016. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
addig örülj, míg nincs, utána meg borotválhatod hetente többször is...szakáll nem jön be csajoknak
2016. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igazából semmit nem nagyon lehet tenni ez ellen ilyenek a Génjeid max férfi hormonokat íratsz fel a háziorvosoddal bár nem tudom hogy erre van e lehetősét én nekem sem nő az arcszőröm konkrétan az arcom olyan mint a babapopsi az államon és a bajszom elég kb 2-hetente borotválni mert az sem igazán nő a sürű borotválkozásnak sincs sok értelme nem fog gyorsabban nőnni 32/F
2018. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!