Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor fog kinőni az arcszőrzetem?

Mikor fog kinőni az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és azon aggódom, hogy lesz e egyáltalán rendes arcszőrzetem. Bajszom van, de az sem erős, az államon és a pajeszomon van még 1-2 szál szőr. Mit tehetnék esetleg az ügy érdekében?

2016. aug. 30. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinek előbb, kinek később. Volt nekem is egy katona társam, aki egyáltalán nem borotválkozott, borotvát mégis kötelező volt mindenkinek borotvát tartani, mert előírt helye volt a szekrényben a polcon, és vizitkor azt megnézték. Ne csinálj belőle ügyet, van olyan nő, aki nem szereti, ha szúr a partnere, a feleségem is ilyen, akkor meg muszáj folyton borotválkozni.
2016. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Carragher_x ***** válasza:
84%
Örülj neki, ha nem kell borotválkoznod, azzal a teljes életed során több mint egy hónapnyi tiszta időt nyersz:)
2016. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon változó,kinek hány éves korára nő ki az arc szőrzete.Írtak már ide 12 évesek is ,mit tegyenek,le borotválják .Kinek milyen a genetikája .Hála Isten nem vagyunk egyformák ,igy remélem a válaszok sem lesznek azok .
2016. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2016. aug. 31. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!