Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van esély rá hogy minden...

Van esély rá hogy minden rendben lesz?

Figyelt kérdés

Here rakom volt 1 honapja mutottek es eltavoltitottak a bal herem az ondozsinorral egyutt. A mutet elotti tumor markerem: AFP:1314, HCG:412.

A mutet utan 5 hetre atiranyitottak az onkologiara. Az ottani kezeloorvosom azt mondta hogy ha tumor markerem rendben lesz (mivel meg mutet utan ezt meg nem vizsgaltak) akkor elkerulom a kemoterapiat. Csak arra lennek kivancsi hogy erre mennyi eselyem van.



2016. szept. 21. 23:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bal here rosszindulatu daganata.
2016. szept. 21. 23:41
 2/17 A kérdező kommentje:
elnezest 2 hetre ra mentem onkologiara
2016. szept. 21. 23:45
 3/17 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem hány éves vagy?

megmondom őszintén megdöbbentett amiket irtál.

nem lehetett könnyű...

magára a kérdésre itt szerintem nem nagyon fogsz választ kapni.

2016. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
szia. 21
2016. szept. 21. 23:57
 5/17 A kérdező kommentje:
ezt meg nem mondtam senkinek itt nyilvanitom ki eloszor de nagyon felek.
2016. szept. 22. 00:05
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia. Nem kell félned. A hererák a legjobban kezelhető rákfajta, tehát ha eltávolítják az adott herét és nincsen áttét akkor 100% a gyógyulási siker. Jobbulást neked!
2016. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy kitartást neked. Borzasztó lehet, de a nehezén már túl vagy!
2016. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A mutetem elott teljes atvilagitasom volt (CT, melkas rontgen) szerencsere nem talaltak semmit, nincs attet. 1 het mulva megyek vissza az orvosomhoz akkor derul ki lesz e kemo vagy nem.. Köszönöm szépen a jó kivánságaítokat.
2016. szept. 22. 15:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs áttét ne aggódj! Bár biztosan megfogják még nézni ilyenkor.
2016. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A daganat pontos szövettani típusa sorsdöntő, de nem hinném, hogy lenne okod aggodalomra.

Ilyen műtéteket csak akkor végeznek, ha a herére lokalizált a daganat, nem törte hát a tokot, és nem terjedt lágyrészekbe stb.

Ezért volt CT vizsgálat is, hogy felfedezzék az esetleges áttéteket, de nálad nem találtak, ami nagyon jó hír.

Ha találtak volna, akkor felnyitották volna a hasüreged és eltávolították volna a CT vizsgálaton talált áttétes hashártya és aorta-menti nyirokcsomókat.

Ha az AFP és HCG szinted már rendben van, nem szükséges további kezelés, sem pedig aggodalom.

2016. szept. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!