Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Görbe a pénisz! Komoly baj...

Steven008 kérdése:

Görbe a pénisz! Komoly baj vagy normálisnak mondható? 22/F (privátban kép)

Figyelt kérdés

Fiatal (22 éves) srác vagyok és az a problémám,hogy kb.3 éve lettem figyelmes arra hogy a péniszem lankadt és merev állapotban is balra görbül és merev állapotban szintén a bal oldalon a makk alatti részen egyenetlenség is tapintható,ez az egyenetlenség ugyanakkor lankadt állapotban nem tapintható. Annak érdekében hogy megnyugodjak az elmúlt években számos urológiai és andrológiai szakrendelésen is voltam ahová vinnem kellett magammal a merev hímvesszőmről készült digitális képeket, a fizikális és UH-os vizsgálatok alapján elmondták hogy teljesen egészséges vagyok és hogy semmiféle plaque vagy göb nem tapintható és hogy ez a kisebb hajlat a péniszemben nem befolyásolja a nemi életet tehát semmiféle teendő nincs. A hajlás,görbület azóta sem hinném hogy fokozódott,ugyanakkor eléggé megvagyok ijedve,hogy az utóbbi időben önkielégítéskor szintén bal oldalon érzett enyhe fájdalomnak valamiféle köze van a görbülethez. Nagyon megvagyok ijedve hogy beteg vagyok és problémát okoz a görbület,és hogy gáz ahogyan kinéz vagy ez normálisnak mondható? Légyszi írjatok és privátban küldök képet,hogy könnyebb legyen véleményt alkotni.

Köszönöm az értelmes válaszokat!



2016. okt. 6. 14:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha a dokik szerint normális, akkor nyilván normális, sokaknak nem egyenes. Könyörgök, ne küldj képet...
2016. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Tedd gipszbe, ott kiegyenesedik.
2016. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Az normális, ha görbe, senkinek nem szálegyenes. A fájdalom nem normális, de nem lehet, hogy már csak bebeszélted magadnak?

Egyébként az exemnek is balra görbül, szerintem cuki

2016. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Sokaknak görbül valamelyik oldalra (ha jól emlékszem, pont a balra való a gyakoribb). Egyszóval ez normális. Ha az orvosok egészségesnek találtak, és ennyi vizsgálaton túl vagy, akkor feleslegesen hergeled magad miatta.
2016. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg lefele görbül, ami ha állok elég furán néz ki. ( lehet csak felülről )
2016. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező! Már a másik felhasználónevedről írt kérdéseid kapcsán is elmondtuk, nem kéne telespamolnod értelmetlenül a forumot folyton ugyanazzal a kérdéssel! Semmi bajod nincs, és amit tanácsolnak neked úgyse fogadod meg, tökmindegy, hogy privátban vagy fórumon kapod a használható jótanácsot, szóval...


Menj inkább pszichiáterhez a saját érdekedben, és hagyd abba a kérdéseid folyamatos ismételgetését, valamint újak kiírását!

2016. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem jobbra görbül szintén lankadtan is nekem se maszuinál se szexnél nem okoz gondot 20 f

Küldj képet ha gondolod

2016. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
73%
Küldj pár képet, megpróbálok segíteni... Üdv: Peti
2016. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is görbe, de nem okozott eddig gondot.

Ha gondolod küldj képet.

Ádám/23

2016. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
100%
Szerintem sz_ard le. Nekem pl. jobbra görbül, de eddig egy barátnőm sem panaszkodott, sőt.
2016. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!