Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Görbe a pénisz! Komoly baj...

Steven008 kérdése:

Görbe a pénisz! Komoly baj vagy normálisnak mondható? 22/F (privátban kép)

Figyelt kérdés

Fiatal (22 éves) srác vagyok és az a problémám,hogy kb.3 éve lettem figyelmes arra hogy a péniszem lankadt és merev állapotban is balra görbül és merev állapotban szintén a bal oldalon a makk alatti részen egyenetlenség is tapintható,ez az egyenetlenség ugyanakkor lankadt állapotban nem tapintható. Annak érdekében hogy megnyugodjak az elmúlt években számos urológiai és andrológiai szakrendelésen is voltam ahová vinnem kellett magammal a merev hímvesszőmről készült digitális képeket, a fizikális és UH-os vizsgálatok alapján elmondták hogy teljesen egészséges vagyok és hogy semmiféle plaque vagy göb nem tapintható és hogy ez a kisebb hajlat a péniszemben nem befolyásolja a nemi életet tehát semmiféle teendő nincs. A hajlás,görbület azóta sem hinném hogy fokozódott,ugyanakkor eléggé megvagyok ijedve,hogy az utóbbi időben önkielégítéskor szintén bal oldalon érzett enyhe fájdalomnak valamiféle köze van a görbülethez. Nagyon megvagyok ijedve hogy beteg vagyok és problémát okoz a görbület,és hogy gáz ahogyan kinéz vagy ez normálisnak mondható? Légyszi írjatok és privátban küldök képet,hogy könnyebb legyen véleményt alkotni.

Köszönöm az értelmes válaszokat!



2016. okt. 6. 14:11
1 2 3
 21/26 szamo77db ***** válasza:
61%
Totál jobbkezes vagyok, mindig jobb kézzel vertem, még sem hajlott el balra. Szerintem butaság ez az "ezzel vered, arra hajlik" dolog.
2017. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
52%
Ha gondolod küldj képet de nem hiszem hogy gond lenne. L
2017. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Segitökész2 válasza:
Szia nekem is görbe énis szeretnék vallamit kezdeni. Velle ha gondolod kujd képet '' '' segítőkész2
2021. márc. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23-as, neked előbb a heljezsirássodal kellene kezdeni valamit...
2021. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Segitökész2 válasza:
58%
24 és miért írjak hejesen ez nem írás verseny segítséget nyújtunk egymásnak nem szeretek hejesen írni de ez miért baj ha akarnék tudnék hejesen írni de nem fogom amúgy is néz utána aki csúnyán ír és hejtelenul annak nagy az intelligenciája
2021. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Segitökész2 válasza:
58%
Atol mert te helyesen irsz lehec sötét minta a pince
2021. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!