Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 Éves tesóm miért iszik...

13 Éves tesóm miért iszik ilyeneket?

Figyelt kérdés
13 Éves tesóm fiú, én lány vagyok 20 évesen, és láttam ma hogy Fél liter bombát ivott és 2 kis pohár kávét, igazából csak két dolgot szeretnék tudni, Miért iszik ilyeneket, hogyan szoktassam le, és mit mondjak neki, meg hogy ugye nem lesz e neki semmi baja.. Köszi ha válaszolnak! :)

#testvér #bomba #kávé #energiaital20éveslány
2016. okt. 9. 16:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból, de miért van az az érzésem hogy te nem 20 éves vagy hanem max 12?
2016. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az egyesnek fingja sincs róla mi a kábítószer és mi a koffein.


Többiek meg jól mondják, azért issza, mert menő és ilyen korban ez a legfontosabb egy gyerek életében, hogy menő legyen. Mi időnkben a cigi volt menő, mikor lebuktunk az iskolaigazgató a szivarját szívatta velünk, míg nem fulladoztunk. Bár az akkor volt..., ti még gondolatban se léteztetek. De a lényeg ugyanaz volt akkor is meg most is, menőzés.

Ennyitől nem lesz semmi baja, de jó lenne azért figyelni rá. Ha meg verés a kommunikáció, az elég nagy probléma, sajnos sok családban így megy, meg is van minden egyes generáción a nyoma. Rajtad meg látni, hogy maximum 15 éves vagy.

2016. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
17:41: elég primitív családod lehet...
2016. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!