Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfázástol lehet prosztatameg...

Felfázástol lehet prosztatamegnagyobbodás? Voltam orvosnál felnyúlt és valamit érzett valami dudort és azt mondta hogy antibiotikum ésprosztamol unót írt fel vajon elmúlik?

Figyelt kérdés

2016. okt. 14. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
"Felfázástól", azaz bakteriális fertőzéstől alakulhat ki prosztatgyulladás,amitől megnagyobbodhat a prosztata.
2016. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Prosztamol uno szabadon vásárolható, szerintem egy kamu gyógyszer. Orvos ilyent nem is írhat fel. Ez kamu kérdés. De ha nem, akkor szedjed csak a gyógyszered.

Különben a prosztata nagyobbodás a korral jár. A legkisebb prosztatája a fiu csecsemőnek van. Onnantól kezdve folyamatosan növekszik. Kb 50 éves kortól kell orvosilag ellenőrizni a növekedés mértékét. És annak megfelelően ír fel az orvos rendes gyógyszert. Természetesen panasz esetén azonnal menni kell. Hogy mikor azt magadtól is megérzed...

2016. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17éves vagyok kihűtöttem magam az orvos szerint
2016. okt. 14. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!