Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elképzelhető, hogy herevisszér...

Elképzelhető, hogy herevisszér antibiotikum hatására enyhül?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy arra ébredtem - minden előzmény nélkül -, hogyy fáj a bal herém, majd onnantól kezdve a bal és a jobb is fájt. Volt rá alkalmam, hogy megfázzak, szóval annyira nem aggódtam, de mivel csak nem múlt bementem az urológiára. Ott írtak fel antibiotikumot, amitől múlt a fájdalom, majd meg is szűnt, azonban néha újra előjött, és úgy látszik nem múlik. Ultrahangon a legtöbb dolog úgylátszott rendben van, de nekem gyanús, hogy herevisszér. Elképzelhető, hogy az antibiotikum csökkentette a herevisszér keltette fájdalmat? Illetve van valami más gyógymód erre a műtéten kívül? Esetleg van rá esély, hogy ez nem visszér, csak a felfázás miatt valami fertőzés, ami nem akar múlni?
2016. máj. 21. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Az antibiotikum nem fájdalomcsillapító, hanem bakteriális fertőzést kezel, de ha felelőtlenül írják fel, könnyen tönkreteheti az egészségedet! És márpedig az urológusok elég könnyen felírják anélkül, hogy tudnák mi a te bajod! A herevisszér viszont csak a bal herédben fordulhat elő, a jobban nem. Ha meg felfáztál volna, csípne a vizeleted. Az orvosod amikor nála jártál nem vizsgált meg állva?
2016. máj. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

A hereviszér csak műtéttel gyógyítható .Mindkét herét érintheti,és még ki is újulhat .A gondot a herék vénájában való elzáródások okozzák,és ez hat vissza a here ereire .

A műtétek is az alhas területén vannak ,és nem herében .

Az már nagyon súlyos állapot,ha a herében kell a hajszálereket kiszedni .

Lehet valami gyulladás,fertőzés okozta gond .A baktériumok a vér áram útján bejutnak a herébe .

2016. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Inkább valamilyen gyulladásod lehetett (here vagy mellékhere), erre kaphattad az antibiotikumot. Ha nem múltak el a panaszaid, menj vissza az orvosodhoz!
2016. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Az urologusok tényleg elég felelőtlenül írják az antibiotikumokat amiket 1-2 hónapig folyamatosan szedned kéne, de lehet nem is urologiai problémád van, csak hát benézik.. Például, ha elsőnek elmész urologushoz és megnézi a prosztatádat, biztosan, hogy érzékeny lesz, mert még soha senki sem nyúlt oda így furcsa is lesz neked és meg is mondod neki, hogy érzékeny máris írja az antibiotikumokat felfele.. közbe meg semmi bajod nincs ...
2016. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!