Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyorsan terjedhet át a...

Milyen gyorsan terjedhet át a herékre a mellékhere gyulladás?

Figyelt kérdés
Kb. 5 napja erzem a fajdalmat ma voltam dokinal es felirt antibiotikumot de felek, hogy nem mulik el, ha mar atterjedt. Fenti kerdesre ertelmes valaszokat varok.

2016. máj. 17. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem valószínű, hogy a mellékhere gyulladás átterjed a herére is, főleg ha már kaptál rá antibiotikumot. Arra viszont számíts, hogy nem pár nap alatt gyógyul. Ez makacs betegség. Több hét kell a gyógyuláshoz, ezt tapasztalatból tudom. Kell hűtened (jegelni) a herét?
2016. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Mellékhere és a here gyulladása két különböző betegség. Nem terjed csak úgy.
2016. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondta az ajánlásai közé a jegelést. Sőt mi tobb azt mondta menjek vissza suliba, de koleszos vagyok és ott ciki lenne jegelni mindenki előtt. De ennek ellenére én itthon jegelem naponta fél órát.
2016. máj. 17. 16:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Ó és egyébként a nemi életet hanyagoljam ilyenkor?
2016. máj. 17. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj hanyagolni a nemi életet, ha nem kellemetlen. Jót tesz a mellékherének az ürítés. És a jegelés is még pár napig.
2016. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hanyagold a nemi életet. Nem kell dolgoztatni azt a felületet ami gyulladva van.
2016. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!