Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési problémák 21...

Merevedési problémák 21 evesen mi lehet baj?

Figyelt kérdés

Előzö baratnomnel elsomenet utan rogton johetett a masodik utana a harmadik most meg neha mar az elsobe belekodakod egy kicsit aztan ujra jo minden csak nem olyan kemeny..

cigi csak neha bulikba a sok stessz okozhatja? Vagy esetleg meg mi okozhatja?



#Merevedesiproblema
2016. okt. 17. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A sok stressz közre játszhat. Nálunk is ez a baj(barátom 22 éves). Ha a barátnőd türelmes illetve nem annyira fontos része a kapcsolatotoknak, akkor ne parázz, mert sokkal rosszabb lesz.


Én ugy tudom hogy a ginzeng jó általános keringés javító. Egy próbát megér.

2016. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj h ra parazok :(

Es te hogy viseled ?

2016. okt. 17. 16:44
 3/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem kell ráparázni, és okozhatja stressz, érzelmi problémák és hasonlók. Legyen kiegyensúlyozott életed, bízz a partneredben, sőt, magadban és ne hagyd hogy bármi letörjön, légy optimista! :D
2016. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igeen mindig ezt mondagatom aztan jon az h mi van ha nem igy lesz es mar vege is :/
2016. okt. 17. 17:15
 5/19 anonim ***** válasza:

Próbálj meg pozitívan gondolkodni, de ne csak ebben, hanem az egész életben, próbálj naponta a szép dolgokat észrevenni, ha sikerül a mindennapokban akkor az intim pillanatokban is mehet.

Addig pedig mikor eszedbejut valami hasonló, akkor próbáld másfelé terelni a gondolatokat. ne hagyd hogy kétségeid legyenek! Te egy tökös srác vagy! Spannold fel magad! Sikerülni fog!

2016. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Részegen mindig ossze jon meg regebben nem volt ezzel gondom es nem tudom h mitol jott ez elo :(
2016. okt. 17. 18:08
 7/19 anonim ***** válasza:
Részegség rengeteg gátat képes feloldani, nem gondolod, hogy van benned valami feszkó, valami ami zavarhat vagy ilyesmi? pl a barátnőddel kapcsolatban.
2016. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Én jól bírom, mert a szex huszadrangú dolog az életemben. Dolgozok, a lakóhelyemtől 200 km-re járok fosulira levelezőn, plusz otthon is tanulok és külön tanárokhoz is kell járnom. Örülök ha találkozni tudunk. Egyébként nagyon sokat beszélgetünk mindenféléről és ez azért valamennyire kárpótol.

Amíg a bizalom és a szeretet jelen van, addig ne aggódj.


A barátom mondta, hogy attól félt hogy emiatt dobom, de már háromnegyed éve együtt vagyunk és most már elhiszi, hogy nem fogom dobni emiatt.


Mi arra gondoltuk, hogy valami potencianövelőt kipróbálnánk, hátha megjönne az önbizalma.

2016. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Lehet van bennem valami de nem jovok ra h mi gatol


De egy kis idovel benned is lesz feszko es akkor jo lenne egy kiados szex ami megnyugtat nekunk szokott ilyen lenni csak neha jon elo csak ilyeszto es beparazok tole es egyre tobbszor elofordul ha eszresem vennem akkor szerintem nem is lenne ezzel bajom csak en sajnos ilyen vagyok

2016. okt. 17. 20:00
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj.
2016. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!