Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után ez 10...

Körülmetélés után ez 10 nappal most mégis hogy mi?

Figyelt kérdés

10 napja végeztek rajtam TKM-et.. Tudtommal.. Doki kérdezte a műtőben hogy lazább vagy feszesebb legyen-e. Mondtam h rá bírom. De én úgy tudom h a lazább jobb.

A duzzanat, vérömleny stb kezd lemenni. Bár a seb szétnyílz 2 oldalt szinte végig.. De reggel mikor felkeltem, a makk 1/3 részére fel volt csúszva a bőr. Így akkor most csak részlegest csinált? Vagy van ennyire laza TKM is ?


2016. okt. 20. 07:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Most meg teljesen vissza volt rá csúszva.. Mégegy beavatkozást nem szeretnék :(
2016. okt. 20. 10:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Velhetoen nem teljes meteles volt
2016. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, ezeket hallva, hogy ez csak részleges. Lehet ezt értette "lazán"
2016. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
közben ide leírom, hátha valakinek segít a válasz a későbbiekben. nem részlegest csinált. teljest. csak valszeg a bőr a duzzanattól megnyújt és ezáltal a seb is ráfordult akkor a makkra. lazább metélést csinált igen. egy kis idő amíg beáll teljesen. azóta nem fordult elő egyszer sem, hogy egy picit is visszacsúszott volna a makkra. :)
2016. nov. 6. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!