Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SOS! Mi lehet ez, a dolog?! A...

SOS! Mi lehet ez, a dolog?! A jobb herém már 2 hete fáj, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szóval nem folyamatosan és nem is kibírhatatlanúl, de eléggé kellemetlen érzés és mindig csak a jobb oldaliba, elég sokszor előjön egy nap. Mi lehet ez? Ellenőriztem, már amennyire neten olvastam mire kell figyelni, nem érzek se csomót se nagyobbodást, se nem nehezebb... Valaki tapasztalt már ilyet? Kezdek félni, de nem merek orvoshoz sem menni, én inkább az a fajta vagyok "aki majd elmúlik" tudom borzalmas dolog de nem akarok mindenért orvoshoz menni. 21 éves vagyok. Van ötletetek? Valakinek van ötlete ez mi lehet?
2016. okt. 23. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem volt ez kb 1 honapig, kb ugyanilyen fajdalom mint neked. elmondta hogy semmi bajom, es hogy ebben a korban meg elo fordulhat. (20). aznap delutan elmult, ugyhogy szerintem valamilyen szinten "bebeszeltem" magamnak a dolgot. azert sztem menj el te is, 5 percig nem tart valoszinuleg, annyit meg meger
2016. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Menj el orvoshoz, nem tudok jobbat.
2016. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vesekő de lehet hogy vese le állás is lehet menny el az orvosho
2016. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!