Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ettem egy csomó sütit ez...

Ha ettem egy csomó sütit ez így jó megoldás?

Figyelt kérdés
Hülyènek van megfogalmazva ... Megettem 60 gramm házikèszítèsű sport szeletet ,ami kb 260 kcal, ha most elmegyek 1 órát biciklizni akkor az úgy kiegyenlítődik ?
2016. márc. 31. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem és igen. A sportszeleted nagy része valószínűleg a zsírdepóban landolt. A test nem szereti elengedni a zsírt. Hamarabb nyúl a glikonraktárakhoz illetve hamarabb épít le izmot,főleg ha túl intenzív a mozgás. Én a helyedben most letojnám ezt a kis csalást. Ha mindenképp akarsz valamit csinálni, akkor menj el bringázni egy órára,de csak lazán!
2016. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

2000 kcal zserbó a csomó, amit simán betoltam egyszerre adott esetben :) 260 kcal apró desszert inkább, jó, van, akinek komplett étkezés, sokfélék vagyunk.


Kalóriában valamelyest kiegyenlítődik, persze más szempontból nem, a tápanyagbevitel, az inzulinra gyakorolt hatás és a többi az ott van (bár a mozgás a vércukorszintre is jó :)).

Én étkezésnek tekinteném a dolgot, enni úgyis kell, mozogni is, a kettőt nem szoktam összekapcsolni ilyen formában.

2016. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!