Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez, milyen. Orvoshoz....

Mi lehet ez, milyen. Orvoshoz. Forduljak?

Figyelt kérdés
A makkom tetjén a hugycsövemnél kicsit piros es bevan dagadva,illetve ha fölhuzom a.bört az aljánál ilyen fehér a bőr egy helyen.
2016. jún. 20. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
bőr és nemibeteg gondozó
2016. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bor es nemibeteg gondozo ill. urologia.
2016. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sose.voltam ilyenen nem.ciki?17éves vagyok
2016. jún. 20. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:

miért lenne ciki?

nyugodtan menj el

2016. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem az a ciki, hogy elmész kivizsgáltatni magad, ha gond van, hanem az ha nem, és abból lesz gond! Na az tényleg nagyon ciki!

17 évesen ezt neked már tudnod illene!

2016. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Éltél már nemiéltet? Ha igen védekeztetek? Ha nem akkor nem kell nemibeteg gondozóba menned. Elég amúgy urológushoz elmenni, az is tud segíteni, ha komolyabb baj van.
2016. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltam lánnyal de gumiba
2016. jún. 21. 21:41
 8/9 anonim ***** válasza:
ha nem múlik el pár nap alatt, mindenképp menj orvoshoz. nem ciki, mindennap ezt csinálja...
2016. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bőr és nemi beteg gondozó vagy urológushoz is mehetsz az is kezel,ott legalább férfi az orvos,diszkrétebb a vizsgálat,általában elfüggönyzött vizsgáló van.


Lehet gomba,canesten krémet lehet kapni rá a gyógyszertárban,kiprobálhatod,de ha nem válik be menj orvoshoz.

2016. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!