Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elélvezés után pár percig...

Elélvezés után pár percig égető csípő érzés a hugycsőben. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

nem tudom melyik részlet lehet fontos úgyhogy leírom ide az egész sztorit röviden:kb 5 napja vettem észre elöször hogy a fent leírt probléma jelentkezett önkielégítés befejezése után kb 2-3 perccel kezdődött majd pár percig tartott ez a kellemetlen égő, csípő érzés a hugycsőben utána megszűnt.ha lokalizálnom kéne az égő érzés helyét kb a pénisz töve környékén van.semmi más panaszom nincs.nem tudom fontos e de nővel még nem voltam szóval biztosan nem mástól szedtem össze valamit.

gondolkodtam mi lehet pl prosztata vagy hugycsövet érintő fertőzés de a vizeléssel nincs gondom,és ha hugycsö fertőzés lenne akkor gondolom vizelés után is jelentkezne az égő érzés.

volt valakinek hasonló? elmúlik magától vagy menjek orvoshoz? ha igen akkor háziorvos vagy urológus?


2016. okt. 3. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet prosztatagond.
2016. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!