Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindig jobb kézzel vertem/vere...

Mindig jobb kézzel vertem/verem és kicsit balra görbül a farkam. Tehát mereven kicsit görbe telleg csak minimalisan de akkor is. Nektek full egyenes? Ez természetes? (17,5cm hosszu)

Figyelt kérdés
18f/ 177cm/ 72kg
2016. nov. 3. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Fenéket betegség! Alig akad férfi, akié nyílegyenes!

(Ha megnyugtat, mutasd meg priviben)

2016. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
2. Milyen diplomával is fikázol le orvosokat?
2016. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Van ilyen betegség, aminek oka a bőr megvastagodása a pénisz valamelyik oldalán ami rövidülést okoz, majd ha komolyabbá válik a dolog, akkor impotenciát. De ez csak kb az 40-50-60 éves pasasoknál jellemző, de nem gyakori.

És nem betegség, mmint a pénisznek sok esetben van egy természetes görbülete, amit a gravitáció, a "tárolási" mód (az alsónadrágban hova teszed, hogyan tartod és mennyire hajlítod meg) illetve hogy milyen kézzel vered okozHAT. Ez utóbbit magamon is észrevettem, mivel jobb kézzel verem és nekem is balra görbül minimálisan. De van barátom, akinek meg full egyenes.

Függ kicsit a genetikától is. Tehát sok tényező közrejátszik az ilyen dolgokban.

2017. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Hosszan írtál, de minek? Bőr megvastagodása? Aha. Akkor szólj a professzoroknak is erről. Első linken lévő cikket orvos írta. Olvasd el!
2017. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elnézésedet kérem utolsó, rosszul emlékeztem, nem a bőr megvastagodása, hanem egyéb dolgok, sérülések okozhatják, ajánlom figyelmedbe "Amikor a hímvesző elgörbül -- Peyronie-féle betegség" c. fejezetet. Mert igenis létetik ilyen. Több embertől hallottam ezt alátámasztó panaszokat.

[link]

2017. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!