Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez húgyúti fertőzés?

Ez húgyúti fertőzés?

Figyelt kérdés

Gyakori, kevés vizelet, sötét sárga és csíp. Utána is folyamatosan úgy érzem kell, pedig nem.

Okozhatja ezt vizeletvisszatartás? Ukrajnában voltam, megittam két pohár teát egy csajjal, majd elindultam haza, de a határon bazi nagy sort vágtak, ráadásul gyengén is ment (soron kívülizés) és két és fél órát kellett visszatartanom, míg látótávolságba került egy toalett.

Mit kell vele tenni? Meleg fürdőt vettem meg kamillateát iszom.

18F



2016. nov. 3. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
el kell menni a háziorvoshoz
2016. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én holnap feltétlenül elmennék urológiára. eléggé aggasztóak a tüneteid. nem hinném, hogy a 2,5 órás várakozás miatt van, inkább a tea lehet a ludas. vagy a kettő együtt.
2016. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ilyenkor mikor erzem h jon ez a felfazosdi, iszom 1-2 deci sort, utana meg nagyon sok vizet, v cukrozatlan teat sok citrommal.
2016. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,mar javult. Epp hogy egy picit csip, ez is urites elott, kozben mar nem. Illetve van mas, fejfajas es konnyezem. Gondolom ezek nem fuggenek ossze? Vagy lehet megfazas... nem nagyon van idom orvoshoz menni, folyamatosan irjuk a zhkat
2016. nov. 4. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a veséidet, akkor elmész orvoshoz
2016. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!