Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy fitymafék rövidségb...

Lehet hogy fitymafék rövidségben szenvedek vagy figymaszűkületbe?

Figyelt kérdés
Lankadt állapotban és fél álló állapotban teljesen hátrahuzható de picit már húzza le a makk tetejét. Viszont álló helyzetben nem bírom a makk perem alá húzni mire számíthatok orvos még nem látott 14/Fiú

2016. nov. 6. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem lankadt állapotban simán teljesen hátrahúzható.

Amikor áll akkor sokszor csak a makk alá megy. Azonban észrevettem, hogy ha normálisan felizgatom magam vagy a barátnőmmel vagyok, akkor teljesen hátramegy.

Na már most megkéne nézni, hogy ha tényleg "felhúzod" magad mennyire megy hátra. Ha nem sikerül, akkor azonnal orvos!

Már csak azért is, hogy megtudd mi a baj.

Egy műtét lesz, nem vészes.

2016. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes megmutatni egy orvosnak. De lehet ez fékrövidülés. Ez pedig egy egyszerű beavatkozással megoldható.
2016. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fék rövidség vagy szűkület. Ha a fék, akkor egy kisebb vágás és max 2 hét pihi. Ha szűkület akkor körülmetélés és picit több pihi.. De itt senki sem orvos szerintem h profin tudja. :) ha félsz vagy bem bízol meg az egyik dokbanl, akkor keress fel egy másikat a szüleiddel.
2016. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!