Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok. Szinte minden...

14 éves vagyok. Szinte minden osztálytársam már mutált. Csak nekem van magas hangom. És lent sem minden korrekt. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

7.-ben elkapott a gyúrás iránti vágy és az egyik osztálytársamtól kaptam egy ún. ,,aminosavat"(3 tablettát).

Összeköthető a két dolog? Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 6. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy összefügg.

Valószínűleg egyszerűen csak későn érő típus vagy. Lent mi a gond?

2016. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt hogy lent sem vagy korrekt? Ha tényleg aminosav volt nem lehet gond.
2016. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 3 tabletta, akkor azzal nem lehet gond. Ám nem kéne olyan tablettát beszedni, amiről azt sem tudod mi az.
2016. nov. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?Mikor kezdtél szőrösödik,spermád van?Mekkora az a kicsi?



Tudod akik a te korodban alacsonyabbak a többieknél azok gyakran később kezdenek érni,serdülni,később lesz szőrzetük(átlag magas,fejlettek 12-13 éves kor elején);később lesz sperma,kisebb a méretük,de pár éven belül behozzák a lemaradást.


Nyugi még sokat fejlődhetsz

2016. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt jobb ha tudod nem mindenkinek lesz férfias,mély hangja.Az unokaöccsémnek mindig is szoprán hangja volt és csak picit mélyült
2016. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha 15-16 éves korodig sem változik, akkor gyermek endokrinológushoz kell menni

persze, nem mindegy, mi nem korrekt lent.

Ha még nem nő a fütyi, mondjuk állva 10-12 cm akkor még nincs gáz

de ha pl. egy szál szőr sincs rajtad, sem hónaljban, sem fütyi körül, és a herék sem nőnek, akkor el kell menni már most dokihoz

nem kell beszrni, egy kis homonpótlás helyre tehet, ha nincs kül. gond, de ki kell vizsgálni, hogy nem valami komolyabb.

2017. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!