Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után bölcsessé...

Fitymafék műtét után bölcsességfog műtét, dolgozás?

Figyelt kérdés
Ma volt elektrokauteres frenulotomiam, szerdán mehetek bölcsességfog műtétre (azthiszem vágják is az ínyt,mert ferdén nő). Valamint vasárnap már mehetek dolgozni (árufeltöltés), nem baj ha nehéz dolgokat is kell emelnem?
2016. jún. 6. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Ezt talán a testedtől kellene megkérdezned, mert ha besokall, felszakadnak a sebeid, azt ő biztosan zokon fogja venni!Szerintem inkább csak akkor menj vasárnap, ha jól érzed magad már!


Ma már egyébként van olyan fitymafék átvágó módszer, ami nem elektrokauteres, nem lézeres,nem szikés, hanem sokkal biztonságosabb ezeknél is, nem vérzik és nem reped fel, mégis szebb eredményt hagy maga után, mint ezek hárman.

2016. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Bocs 1 es,de féket nem átvágni kell,hanem teljes egészében leműteni,független attól hogy ez milyen eljárással történik .nagyon kiváncsi lennék a 3 eljárásra mert még sehol sem olvastam róla ,hogy lenne .

A fékműtétnél az erek be vannak égetve,tehát majd kizárt a vérzés .Ügyes fogorvosok vágás nélkül is eltávolitják,persze minden akkor derül ki .ha netán varrni kell,2-3 nap alatt már beforr a seb.

Jobbulást,minden téren !

2016. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a fekalavarros modszerre gondol az egyes. A munkat azt meg akkor meglatom, de a bolcsessegfog mutetnel nem kizaro ok akkor a mai beavatkozas?
2016. jún. 6. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező,kérd ki a műtőorvosod tanácsát! Úgy menj oda, hogy ezt ott és akkor megkérdezed! Egy biztos, fájdalomcsillapítókkal készülj fel utána, mert este lehet kellemetlen lesz!
2016. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!