Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan zajlik egy fitymafék...

Hogyan zajlik egy fitymafék műtét?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak sejtem, hogy rövid a fitymafékem, de nagyon félek még vizsgálatra is elmenni. Összeolvastam már annyi mindent, hogy nem tudom mi is az igazság. Nagyon megköszönném, ha valaki leírná, hogy pontosan hogyan zajlik maga a vizsgálat, a műtét és a gyógyulás. Mennyire fájdalmas és mikor használható már a tudjukmi pisilésen kívül másra is.

2016. aug. 11. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Basszus ha valakinek rövid a fitymaféke, azt nem sejti, hanem látja. :D
2016. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Lehet körülmetélik
2016. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ne a szavakon lovagoljunk már...

Igen, valószínű, de orvos még nem látta.

2016. aug. 11. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem össze olvasni kellett volna mindent,ha nem irni olyan fiúknak akik ezen már túl vannak .Igy tudtam meg én is sok mindet,mert,akit megkértem az le is írta priviben .

Kevés olyan válaszoló van itt,aki ilyenen átesett már .

Előre mondatom ,vannak kisebb eltérésk orvosok ,kórházak közt .Mielőtt neked leírnám privibe,miket írtak nekem,én is megvárok pár választ .

2016. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A konkrét anatómiai méretektől és megjelenéstől függően egy vagy több helyen átvágják vagy kimetszenek belőle egy v alakú darabkát. Lehetőség szerint elektrokauterrel végzik (égetés, ha van), hogy a vérzéssel ne kelljen sokat foglalkozni, mert ezek a területek nagyon tudnak vérezni. A fitymával ilyenkor nem kell foglalkozni.
2016. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viszont a legtöbb helyen a kauterrel végzett műtétek után is felreped, vérzik a seb, utána meg egy ideig elég gennyes az egész.
2016. aug. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok , nekem fitymafék műtétem volt RKM el. (18 éves vagyok)

Szeretném leirni tapasztalataimat.

Nos ez 2014 ben vettem észre hogy nincs minden rendben odalent velem, nem foglalkoztam vele ugy gondoltam nem fontos ezt még megcsinaltatni, nos ez hiba volt!!!!!!!

Lett egy barátnőm és szükségessé váltak a dolgok. igy hat elhatározásra jutottam ezzel a dologgal kapcsolatban, be is jelentkeztem urulogushoz . egy hét mulva fogadott is ahol megkérték hogy freküdjek fel az asztalra

Letoltam a nadrágot, és felhuzta a kukkert amennyire csak tudta az orvos, ami ugye kényelmetlen volt mert eddig az nem volt ugye sokszor hátrahuzva a kis fájdalom miatt.

Megis állapitotta hogy erz nem más mint fitymatúltengés, és rövid fék. Elő is ért műtétre ami az orvosi vizsgálatra 2 héttel következett be , február 16án!

A műtétre teli gyomorral mentem, idegesség nélkűl. Bementem a megadott helyre és jelentkeztem műtétre ahol már vártak, le vetköztem adtak egy ilyen zubbony szerű dolgot

amit fel kellett vennem, majd lefektettek egy ágyra és vártam hogy mi fog történni velem, ekkor már eléggé izgultam. megis

jöttek értem, felfektettek a kocsira, betakartak és letoltak a műtőbe ahol már a félelem nem volt kifejezhető. RETTEGTEM.

orvosom sem volt tul jo fej velem, igy hat felfektettek a műtőasztalra. és kezdődött a műtét, letakartak a fejem előtti részt a mellkasomig eegy zöld lepedővel h ne lassak semmit.

Lábaimat leszijjazták , kezemet külömn kértem h ne tegyék mert az engem nagyon fusztrál h le van kötbve minden testrészem. igy a kezem szabadon maradt.

Majd lefeertőtlenitette és nekikezdett a műtátnek, szolt az orvos h most fog megszurni a tűvel, na és ez a kritikus pont, nem fogok hazudni... kegyetlen volt konkrétan orditani tudtam volna. Ebből jött 4 darab.

(2tól nem érzed). majd apró matatásokat éreztem, ami számomra kellemetlen volt.. forro érzést is éreztem, mivel ilyen elektromos szikével műtöttek.tartott az egész 12 percig kb.

Össze öltötte a sebet, és jöhettem is haza. És ezúton is köszönöm hogy a műtős segédek végig nyugtattak és komolyan segitettek tűlélni, végig szoval tartottak.

Felöltöztem majd jöttem is haza, kaptam rá egy kötést.Szoros bokszert kell venni és az tartja majd.És innentől kezdődött a pokol.

KIMENT AZ ÉRZÉSTELENÍTŐ , nos ez kb annyira fájt mint 32414123412tűszúrás. Fájdalomcsillapito lehuzta a fájdalmat és jobban is voltam.

Másnap vissza kellett menni az orvoshoz, megnézte a sebet, letisztitotta mert azért vérzett utánna is. Bekötötte, és jöhettem is haza, kaptam betadine krémet és kamilla tea filtert is vettem.

betadinnal kellett kenni minden nap este , kamilla teába logathatod amikor szeretnéd. Mikor hátra huztam az első pár napba nem volt kellemes ezért nem is mertem, de

mikor kamilla teába logattam talán az enyhitett azon a fájdalmon.(ez már elviselhető volt)

A fájdalom teljesen megszűnt a 3-4 nap. A kötés inkabb lélekben visel meg, de én ezeket rosszul viselem.:D

1 hét mulva mentem vissza kontrolra.. semmi gond nem volt a cerkával. leálhattam minden kezelésről az orvos szerint. de én azért még lógatom 2 naponta kamillába. :D

biztos ami biztos!!

most már 15 nappal a mtát itán nevetve gondolok vissza az egészre, nem volt kellemes de túlélhető. Mindenkit biztatok h kezdjetek neki.

Csak előnye származik.

*Reggeli merevedés már az 5nap meg sem érezhető, 13. nap vertem ki először. DE NAGYON OVATOSAN, gondolom nem kell ragozni h

ennyi idő után már a gyengéd is olyan mint a mennyei manna :D

Varratok még mindig benne vannak, kb 1-2 hét mulva esnek majd ki. Szex csak 6 hét után megengedhető. Azért irok le mindent, mert nekem is jol esett volna ha ezt elolvashatom!

Valami kérdésed van dobj egy üzit a Zhai@freemail.hu ra , segítek mindenben.!!!!!

2017. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!