Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez milyen spermavizsgálat...

Ez milyen spermavizsgálat eredmény, jó? (leletről képek linkelve)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. nov. 11. 14:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Utolsó képen van egy olyan hogy W.H.O és ott az szerepel hogy progresszív gyors total:330 és 19,5%. Ez mi? Ez nem rossz? Amúgy orvos azt mondta hogy átlagon felüli meg spermabankba is adhatnék akár spermát annyira jó. Ez igaz? Nem értek hozzá azért tettem fel a kérdést hogy más is megerősítse vagy megcáfolja ha esetleg valamit a Dr úr nem látott a leleten és mégsem olyan jó ez az eredmény. Illetve miért van 1. minta meg 2. minta? Egy mintát adtam le. Vagy kétszer vizsgálták meg? Köszönöm a segítséget előre is.
2016. nov. 11. 14:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs gond ezzel!


A spermabankban nem vagyok biztos, oda eléggé megkövetelik a "minőséget" de gyereket biztosan tudsz csinálni!


Nekem huszonévesen "koleszos" koromban 3 millió volt/ ml

Haveromnak aki füvezett mint a barom néhány ezer /ml.


Mondjuk én nem bírtam ki az 5 nap önmegtartóztatást amit kértek, lehet bejátszott hogy 2 nappal előtte könnyítettem magamon.


Lényegében egyetlen egy is elég, ha betalál, és ott a kölök.

2016. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

1. Ha a Dokid azt mondta, miért kérdőjelezed meg?

2. Miből gondolod, hogy itt olvassa bárki orvos is a kérdésedet? Ez ahhoz túl amatőr fórum!

3. Itt van 5 részleges kép, am ráadásul nem is teljes. Csináltál volna kettőt, amiről aztán letörlöd a nem publikus részeket!


Summa summarum, semmi értelme a kiírt kérdésednek, vagy csak dicsekedni akarsz.

2016. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


2. válaszoló. Nem kérdőjelezem meg, csak van pár rész amit nem igazán értek, és gondoltam másnak is volt már spermavizsgálat, esetleg akart gyereket, jobban benne van a témában, hátha tud rá mondani valamit.Pl ez a W.H.O nem egyértelmű és google sem dob rá ki semmit. Igen valószínű hogy dicsekedni akarok vele. Nem tervezek jelenleg sem gyereket sem spermát adni, herevisszér tágulat miatt vizsgáltattam ki, én már arra is gondoltam hogy meddő vagyok amennyit fájt az évek során meg problémák voltak vele, kicsit meglepődtem az eredményen, ezért írtam ki. Eszem ágában sincs dicsekedni főleg nem itt.

2016. nov. 11. 14:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem sok orvos van itt, de attól még járhat ide olyan aki többet tud róla mint én, nem? Telefonom kamerája nem valami jó, ha a teljes leletet lefényképezem nem valószínű hogy látszódna belőle valami.
2016. nov. 11. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Az értékek jók!

Most elmondom mit kell érteni W.H.O alatt:

Progresszív gyors (életképes és gyors spermák): 19,5%

Prg. lassú (életképes de lassú spermák): 50,2%

Nem progresszív (nem életképes): 27%

Nem mozgó- az egyértelmű gondolom.

Ez így rendben van, hiszen csupán egy sperma kell amúgy is a megtermékenyítéshez. Erre a legnagyobb esélyük a prg. gyorsaknak van, de természetesen abból is esik el pár, mire célhoz érnek.

2016. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 11. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!