Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hajhullás ikreknél. Apám...

Hajhullás ikreknél. Apám felől mindenkinek van haja, Anyám felől pedig senkinek. Hogy lehet, hogy nekem hullik a hajam, de tesómnak nem?

Figyelt kérdés
30/F: Van egy ikertestvérem, és kétpetéjűek vagyunk. Ő az apámra ütött. Én meg az anyámra. Mind a kettőnknek jók a fogai. Nincsen tömött fogunk. Viszont mivel anyámra ütöttem, az ő családjában tar kopasz emberek vannak. És nekem is elkezdett hullani a hajam. Tesóm meg teljesen hajas baba. Az apám oldaláról pedig senkinek nem hullik. Hogy lehet ez? A fogaink bezzeg ugyanaz a széria, de a hajunk nem. Nem tudom, hogy ez betegség okozza, vagy valami más? Anyám felől már mindenkinek kihullott a haja 25 körül. Az önbizalomhiány új hajnalával kell szembenéznem :)
2016. nov. 17. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írtad le a lényeget. Te arra az ágra ütöttél, ahol előfordult kopaszodás, amire te is örökölhetted a hajlamot. A testvéred pedig a másik ágra hasonlít és lehet, hogy ő nem örökölte.
2016. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De, hogy lehet az, hogy kvázi ikreknél ekkora az eltérés? Ez minimum egy igazságtalansággal ér fel.:)
2016. nov. 17. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:) Nem számít, hogy ikrek vagytok, mert kétpetéjű ikrekként ti "csak" annyira hasonlítotok genetikailag, mint bármelyik másik testvérpár, csak ti egy időben születtetek.
2016. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt kérdező?
2022. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi, továbbhullott a hajam. Jobb lett a humorom. Ki vagyok gyúrva. Meg vagy 10 csajjal többel feküdtem le, ebből 8-al nem kellett volna, csak a férfiasságom dolgozott bennem, érzelemmentes vergődések voltak....:D
2022. aug. 16. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok nőnek bejönnek a kopasz hapsik. Le van tolva a hajad? Van olyan tetoválás most már, ami tök kopasz fejre kerül. Úgy néz ki, mintha telesen frissen lett volna nullás géppel letolva.
2022. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* lenne
2022. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs letolva, inkább sapkát hordok, meg tényleg figyelek rá, hogy jó legyen az alakom, meg a humorom. Hála istennek az nem hagyott el. Még várok pár évet, mire letolom, csak a legvégső esetben. Meg fontos, hogy ne lássák rajtam, h idegesít, ha hullik a hajam. Az abszolút szánalmas pár ember szemében, aki hajas baba, meg főleg a nők szemében.Sajnos ezek az emberek nem jártak a másik oldalt. Pedig ha tudnák, hogy milyen acélos jellemre tehetnek szert, ha egyszer nekik is elkezd hullani a hajuk, akkor már maguktól elkezdenék húzkodni szempilla csipesszel esténként...:D De nem kívánom nekik.
2022. aug. 16. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!