Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség! Mi lehet ez a...

Segítség! Mi lehet ez a péniszemen?

Figyelt kérdés
A péniszemen van egy nagy piros pattanásszerű dudor, ami nem fáj,de kemény. Körülbelül egy hónapja figyeltem meg, akkor még nem volt valami nagy, nyomkodtam is. Valaki aki tud segíteni nagyon megköszönném, eléggé aggódom! 15/f

2016. nov. 20. 17:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia szerintem fordulj vele orvoshoz
2016. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hali nagyon szégyenlős vagyok:/
2016. nov. 20. 17:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj férfi orvoshoz! Bőrgyógyászhoz, vagy esetleg urológushoz, ezekhez nem kell beutaló sem
2016. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dokinál ne legyél szégyenlős. Tudod egy orvos hány ilyen esetet lát? Egy leszel a több ezer közül.
2016. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a szégyenlősség meg teljesen hülyeség. Intim helyen is lehet pl melanóma. Nem megy el dokihoz, mert szégyenlős. Aztán megjelenik egy tüdő. csontvelő, máj, agy áttét, aztán a szégyenlősség miatt lehet is rendelni a koporsót, meg intézni a temetést. Ez most egy szándékosan nagyon szélsőséges példa volt.
2016. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld,nyomkod mert csak nagyobb lesz.Ha nem húzódik vissza 2 héten belül akkor egyedül elmehetsz urológiára,beutaló nem kell és itt az orvosok 90%-a férfi,talán úgy kevésbé ciki elővenni,telefonon tudsz időpontot előre kérni
2016. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na sziasztok srácok, köszönöm szépen a válaszokat! Az a helyzet hogy idővel nagyon szépen visszahúzódik, de ma például épp hogy csak pisilés közben kicsit széthuztam, jött belőle ilyen fehér dolog. Nem tudom mi a franc lehet ez:(
2016. nov. 30. 21:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és szűz vagyok még
2016. nov. 30. 21:33
 9/11 szamo77db ***** válasza:
Jó volna, ha látná orvos! Azt meg ne szégyelld, hogy a péniszedet vizsgálják. Mennyit láttak ők már olyat...
2016. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet.hogy csak pattanás volt most érett be.Figyeld hogy eltűnik e,felszívódik e.
2016. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!