Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem volt még magömlésem 14/F...

Kardos Áron kérdése:

Nem volt még magömlésem 14/F Baj lenne?

Figyelt kérdés
Mivel nyáron lettem 14, ez az utolsó évem általánosban, zavar hogy még nem történt meg. Ha készen állok majd jön magától? Ha már termel a herém spermát akkor majd az éjszakai magömlés bekövetkezik? Kéne egy kis felvilágosítás...
2016. nov. 25. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Verd ki, aztán hátha jön!
2016. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem maszturbáltál még soha? Amúgy nem törvényszerű az hogy éjszakai magömlésed legyen, nekem pl sose volt pedig már 21 vagyok. Ha lenne valami kérdésed, irj nyugodtan privátot.
2016. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem baj,csak nemileg még éretlen,fejlettlen vagy.


Nem mindenkinek van éjszakai magömlése,sokaknak csak maszturbáláskor és sexnél van.

Legkésőbb 16 éves korodba kell hogy a szervezeted spermát termeljen.


Milyen magas vagy?Mikor kezdtél szőrösödni?

Sokak akik a te korodba alacsonykák gyakran jóval később kezdenek el érni,később lesz szőrzetük,spermájuk.Őket későnérőknek hívjuk.

2016. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!