Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire gáz az ha fiú vagyok...

ImMortalLee EUNE kérdése:

Mennyire gáz az ha fiú vagyok 186cm ás csak 61kg 17évesen?

Figyelt kérdés
Ez az alkat elkezdet már eléggé zavarni és most elég nagy célom lett az hogy valamilyen szinten megizmosodjak,kb 1 hete elkezdtem edzeni saját testsúlyos gyakorlatokkal,szerencsére eddig sem táplálkoztam egészségtelenül szóval azzal nem lesz gond szerintem.Elvileg ha minden igaz akkor 1 év edzéssel akár 9-12kg izmot fellehet pakolni ezzel a testsúly/magasság arányyal ha rendszeresen csinálom és ehhez nekem elég sok motivációm van akár a tanulást is simán félre rakom csak hogy edzeni tudjak.

2016. nov. 26. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
14 éves lányok is sulyzót használnak
2016. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Saját testsúlyos jobban tetszik :) ha eljutok odáig hogy az alap gyakorlatok nem okoznak nagy energia befektetést akkor streetworkoutozni akarok majd hobbiból :) és saját testsúlyossal is tökéletesen jól lehet fejleszteni az izmokat :) ha nem értsz hozzá akkor inkább ne is válaszolj pláne ekkora baromságot ne :D
2016. nov. 26. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Az edzésformákhoz nem különösebben értek, ahhoz nem tudok hozzászólni, de ez a testalkat elég gyakori fiatal srácoknál, főleg, ha hirtelen, rövid idő alatt sokat nőttek. Részben genetikai adottság is, hogy ki mennyi izmot tud naturálban magára pakolni, ilyen-olyan mesterséges izomnövelők használata (nem a fehérjeporra gondolok:-)), vagy az egészséget veszélyeztető étrend semmiképp sem éri meg a plusz kilókat. Egy szikár, de tónusos, edzett, ápolt férfitest egyáltalán nem "gáz".:-)
2016. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom,belenézek a tükörbe és elmegy a kedvem inkább edzek napi másfélórát minthogy ilyen vékony maradjak,amúgy is rengeteg előnye van ha valaki erős és izmos meg ezt már elhatároztam,életem első nagyobb célja lesz ez az egész,már csak azért is megcsinálom :D
2016. nov. 26. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy hagyd abba az edzést, csak annyit, hogy ne a plusz 12 kilót tűzd ki magad elé célként, hanem a tónusos, edzett testet.:-) Lehet, hogy csak 6-8 kiló megy fel, de látványban és edzettségben teljesen oké lesz.
2016. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire értesz hozzá minek kérdezel kis 1 hete edzek pöc-ös?
2016. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ebben mi a kérdés? leírtad, h elkezdtél egyzeni és van motivációd. taps. mondjuk sztem ne a tanulás rovására...
2016. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz,csak 17 éves vagy,nagyon sok korodbeli nagyon vékony ebben a korban és sokan csak 25-30 éves korban kezd férfiasabb alkatúvá válni,izmosodni
2016. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!