Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, ha mások előtt...

Miért van az, ha mások előtt zavarba jövök, vagy meztelen vagyok mások előtt (legyen ez orvosi rendelő, öltöző) akkor merevedésem lesz?

Figyelt kérdés
Bármikor ha más meztelenül lát, rögtön merevedésem van, miért? Lehet ezen változtatni?

2016. nov. 26. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
huuuuu...és hogy reagálnak rá mások??? totál merev??? milyen szitu? le írsz egyet pontosan???
2016. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem totál merev, de azért eléggé erektált. Látszik hogy nem alap állapotban van.


Volt már hogy uszodában öltözni próbáltam, nem tudtam bemenni az öltöző fülkébe a férfi öltözőben, így mindenki előtt kellett ahogy sokan mások is szoktak egymás előtt öltözni, és egyszer csak elkezdett merevedésem lenni, erre gyorsan ahogy csak tudtam felvettem az alsóm és a farmerom. Gáznak éreztem...

2016. nov. 26. 22:08
 3/18 anonim ***** válasza:
hát ezek szerint tudat alattidat valahogy izgatja...és orvosnál mi tortént??? ott is??? milyen orvosnál???
2016. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Épp azon voltam hogy beutalót kérjek urológiára, erre mondja, hogy majd ő megnéz. Gatya le és stb. Ez mennyire normális még így 22 évesen?
2016. nov. 26. 22:12
 5/18 anonim ***** válasza:
és megmerevedett??? miyen problémával mentél???
2016. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
herevisszér.
2016. nov. 26. 22:19
 7/18 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, az ilyen hogy megmerevedik ha társaságban meztelenul vagy az exhibicionizmusra utal, de te szégyenled, úgyhogy nem tudom, hogy mi lehet ez??? ha egyedul vagy és meztelen, akkor is megmerevedik???
2016. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem, akkor nincs semmi bajom. Kényelmes viseletnek tartom amúgy a meztelenkedést, de mások előtt mindig ez van. Nem tudok végigmenni az uszodában a férfiöltözőn a zuhanyzóig enélkül.
2016. nov. 26. 22:28
 9/18 anonim ***** válasza:
hmmm...nem tudom...szoktak lenni szexuális gondolataid ilyen téren???
2016. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mmint milyen téren? Azt kérded meleg vagyok-e?
2016. nov. 26. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!