Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, ha mások előtt...

Miért van az, ha mások előtt zavarba jövök, vagy meztelen vagyok mások előtt (legyen ez orvosi rendelő, öltöző) akkor merevedésem lesz?

Figyelt kérdés
Bármikor ha más meztelenül lát, rögtön merevedésem van, miért? Lehet ezen változtatni?

2016. nov. 26. 22:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
neeeeem...hogy pl ha onkielégítel szoktak e lenni olyan gondolataid, hogy valaki lát stb??? vagy emeberek elott masztizol???
2016. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nem.
2016. nov. 26. 22:34
 13/18 A kérdező kommentje:
Ja, nem... nem hinném... bár ugye néha az izgalom fokozza ilyenkor az élvezetet, de nem nagyon volt rá még példa.
2016. nov. 26. 22:36
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor lehet, hogy nekid annyira egézséges a érrendszered, hogy ugy a szégyenérzettol megnovekszik az adrenalin szinted, fel megy a vérnyomásod és bevérzik a farkad és fel áll...vagy nem tudom...
2016. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Sztem is a vernyomasod valtozik meg. Viszont orulj neki, h felall es mukodik :-). Sztem gatlasossagot neveltek beled, es ezert ha meztelen vagy feloldodsz es erre reagal a tedted. Irtad, h szeretsz meztelen lenni, ugyanakkor ma ez ferfi eseteben cikinek szamit. Nem vagy ettol meleg, meg ha sokan ezt gondolnak is. Amugy nekem is allt fel csak a meztelensegtol es en is lattam embert akinek felallt vagy felmerev volt az oltozoben. Sztem ne aggodj ezen massal is elofordul.
2016. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális reakció egyeseknél, hogy mások előtt meztelenül ilyet történik velük. Lényeg, hogy ne mutogasd, törülközővel el tudod takarni, és öltözés közben ne szöszmötölj, hanem gyorsan öltözz át. Senki nem fogja észrevenni.
2016. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Miért van az, ha mások előtt zavarba jövök, vagy meztelen vagyok mások előtt (legyen ez orvosi rendelő, öltöző) akkor merevedésem lesz?"

A kérdésedben ott a válasz is: MERT ZAVARBA JÖSSZ!

2016. nov. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jé, ezzel én is vagyok. Akkor nem vagyok egyedül :)
2017. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!