Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki volt már merevedési...

Valaki volt már merevedési problémával szakembernél, és megtudták/ta oldani a dolgot?

Figyelt kérdés

Egy új dolog elött állok sajnos van egy ilyen lelki eredetű (szerintem lelki eredetű) merevedési problémám ami azzal jár, hogy mindig okés a szerszám csak amikor akcióra kerülne a sor egyszer csak fél 6 van :/ ezért elmentem a háziorvoshomhoz időpontot kérni az urológiára, de totál rávagyok görcsölve a témára, és félek is hogy nincs e velem valami nagy baj, mivel még csak 24 éves vagyok...de ha úgy adódna akkor simán beszednék valami potencia növelő szert is, ha nagyobb a probléma.



soha nem volt velem ilyen, és félek szó szerint félek hogy valami van....azt sem tudom hogyan fogok oda menni, csak azt tudom hogy muszáj :D. Szóval valaki megtudná osztani velem a tapasztalatait? Mennyi idő mire kiderítik a problémát stb?? nem akarok folyamatosan oda futkározni:(



2016. nov. 28. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

szia...én épp ma voltam urológusnál, ugyan ilyen merevedesi zavarral, de úgy, hogy magam egézségugyi vagyok és rengeteget foglalkoztam ezzel a témával, és mivel egy fiatal személyrol van szó, valami alaposabb vizsgálatot vártam el... ( vérvétel - mert ugye hormonális zavar is lehet az oka, vitamín hiány miegymás + ultrahang, mert az erek, idegek is lehetnek bajban )


- bementem - 2 másodpercet megmatatott...majd írt fel viagrát aminek a mellékhatásai maga a katasztrofa és drága


- majd azt mondta, hogy ha nem hatna, vanna már injekciók is amikt 1 órával szex elott a péniszbe kell szúrni


én még most is sokkolvagy vagyok...

2016. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valami ilyenre vártam


[link]

2016. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úristen, de elegem van már ebből a témából ://
2016. nov. 28. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
hát jah... :/
2016. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Étrendkiegészítős boltba menj be.. h tesztoszteron szint fokozót szeretnél. Vagy, ami az ereknek, kardiovaszkuláris rendszernek jót tesz. Arginin, tribulus stb. Vagy netről is rendelhetsz. Builder honlapok. Mellesleg befolyáoslhatja rossz étrend is. Pl sok zsíros étel. Elhízás.
2016. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!