Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk ti mibe alszotok az...

Fiuk ti mibe alszotok az osztálykiránduláskor?

Figyelt kérdés
Most fogunk menni egy ilyen mini osztálykirándulásra egy éjszakára. És nem tudom hogy a többiek mibe fognak aludni, de én itthon is pizsamába szoktam, nem tudom nem e lesz e ciki, hogy ott is abba aludjak, vagy célszerű lenne boxerba? Nem tudom hogy cike e hogy én még mindig pizsamába alszok 15 évesen, mert néha hallom a korombelieket, hogy ők boxerba alszanak

2016. dec. 1. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
póló + rövidgatya. ha hűvösebb van, akkor meg póló + mackóalsó
2016. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Inkabb boxer. De amugy szerintem nem ciki a pizsi. Vannak mar jofajtak, divatosak.
2016. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Én ugyan 40 éves nő vagyok, de pizsamában aludtam mindig és abban is fogok. A párom meztelenül alszik gyerekkora óta, másokkal pedig alsóban (boxere amúgy nincs).


Nyilván van olyan pizsama, amiben kiröhögnének, de csak mert a pizsama kényelmes neked, abban semmi nincs. Én pl. fázom, ha a testemen nincs kb. mindenütt ruha alváskor. Csak kánikulában megyek le rövidgatya-póló kombóra, máskor kell a pizsama.

2016. dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
hát semmiben. hogy lehet ruhában aludni? mi koleszban is ruha nélkül alszunk ...
2016. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan lany vagyok, de 18 evesen eleg sok osztalykirandulast megjartam, es nem 100 evvel ezelott. Van aki polo+alsoban alszik, van aki csak boxerben, van aki pizsamaban. Mindenki ugy, ahogy neki kenyelmes. Felesleges ezen parazni szerintem.
2016. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Változó, azért nagyban függ a benti hőmérséklettől. Aludjon a fene boxerben ha bent kissé hűvös van. :D


Amúgy én itthon pizsamanadrág + póló, akár zokni. Nyáron trikó + vagy semmi alul / vagy egy boxer.


Vigyél ezt is azt is, és akkor felkészült leszel. Jobb melegebb ruhában aludni, mintsem megfázni vagizásból.

2016. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ehhez hasonlóban. :D

2016. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Póló+melegítő nadrág.Tél van,nincs túl meleg.De tegyél be egy melegítő nadrágok,meg egy rövid nadrágot a táskádba aztán meglátod miben alszanak többiek,egyik se foglal sok helyet.

És nem ciki a pizsoma

2016. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem gondolom, hogy ciki lenne. Mások is alszanak pizsamában, főleg ilyenkor, amikor már nincs annyira meleg.
2016. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan én sem vagyok 10en éves, (nem mintha annyira öreg lennék - 22 éves vagyok) de szerintem abszolúte nem gáz a pizsama. Ki mit szeret. Én már aludtam pizsamában, boxerban, melegítőben sőt előfordult az is, hogy fáradtan farmerban és a nappali pólómban dőltem bele az ágyba.

Olyant válassz, ami neked kényelmes, csak azért ne fagyoskodj, mert mindenki más boxerban van! De ha szerinted nem jó a szokásos pizsama, akkor vehetsz olyant is ami rövidgatyás és így olyan mint egy sort. Vagy vigyél egy mackót és egy pólót (szerintem ez a legegyszerűbb)!

Jó szórakozást!

2016. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!