Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet, hogy a sok maszturbálás...

Lehet, hogy a sok maszturbálástól van ez? Nem merevedik meg rendesen.

Figyelt kérdés
Elég hosszú ideje napi kétszer maszturbáltam minimum, volt, hogy közvetlenül egymás után. Pár napja alig akar merevedésem összejönn. Nem olyan kemény, mint régen. Emellett sokszor kell vizelnem. Mi lehet a bajom? Lehet ez a maszturbálástól? Helyrejön, ha nem csinálom egy ideig?
2016. dec. 1. 22:08
 1/2 anonim válasza:
Szia. Biztos h a maszturbalastol van, ami, egyebkent, hosszu tavon kifejezetten karos az egeszsegre, a gondolkodasra, es a kapcsolataidra. Nem tudom, hog az egeszseges vagy egeszsegtelen verziot jallottad-e, de van aki meg tanacsot is maszturbalasi teknikakra. Szerintem helyTelenul. Szoval inkabb torekedj eg valodi, teljes kapcsolatra, es meg merevedesi, vizelesi problemad se lesz...
2016. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pl kétlem hogy a maszturbálástól van. Párom is csinálja napi szinten évek óta és még a szexet is bírja. Szóval más gond lehet. Menj el orvoshoz.
2016. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!