Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor fog rendesen nőni a...

Mikor fog rendesen nőni a szakállam?

Figyelt kérdés
Bajuszomon,államon rendesen nő a szőr,de az arcomon csak nagyon halvány ritka barna szőrszálak nőnek. Régóta szeretnék már szakállat vagy legalább borostát. 18/f

#rgwgw
2016. nov. 11. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, vannak olyanok akik 40 évesen is szakáll nélküliek
2016. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 26 évesen olyan gyenge arc szőrzetem van, mint másnak 14 évesen :(.
2016. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok nekem sajnos nagyon sok szőröm van. Ne kívánd a napi szintű borotválkozást. Nekem is eleinte csak az államon volt, de rá 1 évre mindenhol volt már. Úgyhogy neked is lesz nemsokára.
2016. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne add fel, borotválkozz napi szinten, hozzá fog szokni a szőrzeted és gyorsabban fog nőni... És egy tipp : járj el edzeni. Emeli a tesztoszteron szinted ami felelős a szőrzet növekedéséért közvetetten.

Nekem naponta szedni kell, járok edzeni, és hidd el hogy tényleg változik!

Igaz nekem már előtte is elég erős és gyorsan növő arcszőrzetem volt, de most elkezdett még jobban sűrűsödni, ott is(máshol is)

Én 15 éves vagyok és napirendi pontom a borotválkozás, de örülök neki

Légy türelmes és tényleg próbáld ki az edzést!

15/f

2016. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tisztelt Fiatalember!


Javaslom, hogy keress rá a "férfi nemi hormonok"-at tartalmazó cikkek valamelyikére.


(Bár amatőr vagyok a témában, de azért remélem, egy kicsikét tudtam segíteni...)

2017. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!