Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves fiu vagyok. Elkezdtem...

15 éves fiu vagyok. Elkezdtem szedni proteint. Annak ugye nem lesz hátasa ott lent?

Figyelt kérdés
már járok kondiba 4 hónapja és most döntöttem ugy hogy elkezdek szedni proteint csak egy kicsit félek hogy lesz e v mi hatása a péniszemen
2010. máj. 1. 14:22
 1/6 anonim válasza:
a péniszeden nem lesz... amúgy szerintem ne szedj proteint. én sem szedek, és szépen fejlődök. amúgy, ha proteint szedsz, majd leállsz, akkor sokkal hamarabb leépülsz. ez tapasztalat. (nem magamon tapasztaltam)
2010. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

előző vagyok


kiegészités: a szteroidok hatnak a péniszed állapotára, mert azok hormont tartalmaznak.. a protein meg.. nem :D

2010. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a steroidot az tudom ha tul sokat szedsz...koszi a kommentet... es nagyon osszeesek mutan abbahagyom?
2010. máj. 1. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:

A proteinnel az a baj, hogy a vesédet is károsíthatja. Ezt sokan nem tudják. Édesapám nefrológus, nagyon ellenzi a proteinezést.

Ha természetes fehérjében gazdag étrenden élsz és rendszeresen sportolsz meg fogsz kellőképpen erősödni.

Egyébként kérdésedre válaszolva, a proteinnek nincs hatása a nemi szervekre. Szteroidot remélem egyáltalán nem szedsz.

2010. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem nem is tervezem hogy szteroidot szedjek...köszi a kommentet ...
2010. máj. 1. 22:41
 6/6 anonim válasza:
Az étrend kiegészítőktől nem kell félni. De mielőtt bármit is elkezdesz szedni nem ártana megalapozni. Pl fél évig ha kezdő vagy felesleges, mert könnyen fejlődsz 1 ideig. Utána ráérsz ilyenekkel foglalkozni. Na meg ez sok pénzedbe fog kerülni, de ha van akkor hajrá:D
2010. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!