Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barátomnak 16 cm a pénisze....

Barátomnak 16 cm a pénisze. Milyen lesz?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt. Ő szűz még én már nem. Nagyon magas de azt mondta 16 cm a pénisze. Nem láttam még a szerszámát mert távkapcsolatban vagyunk. De szerintetek lesz e gond vele? Nem tudom az előző pasimnak mekkora volt még tippelni se de nagyon jó volt vele. Olyan nők válaszát várom akiknek hasonló méretekkel rendelkezik a partnerük. Vagy fiúkat hogy szokott e baj lenni.Nem vagyok k***a eddig csak az exemmel voltam 19/L

2016. dec. 6. 17:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hát az elég baj, ennyi idősen általában már nagyobb a tapasztalat, de oké, te tudod.

a 16 pedig amolyan átlagnak mondható ... teljes mértékben.


de mi az h távkapcsolat? sztem akkor szakítsatok aztán keressetek mindketten egy húsvér embert ... (még ha esetleg kisebb is neki)

2016. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
és milyen baj? hát nézd, ha kegyetlenül lenyomja, akkor a 16-ossal is tud baj lenni ... szóval ezt mi nem tudhatjuk. kérdezd meg tőle, hogy tervezi.
2016. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mitől félsz ? Hogy túl nagy vagy hogy túl kicsi ?

Amúgy tök átlagos...

2016. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kicsit furcsán fogalmaztam csak siettem. Távkapcsolat alatt azt értem hogy ő koleszos két hetente jár haza. És még nem volt alkalmunk semmire. Ha esetleg az előző pasimnak nagyobb volt nem lesz furcsa vagy esetleg kevésbé jó? Nagyszüleimmel élek nem igazán tudom ezt megkérdezni :(
2016. dec. 6. 17:21
 5/20 anonim ***** válasza:
Jaj ez olyan butaság, nem az a lényeg...
2016. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem azon múlik, hogy jó-e s a méret közül is csak egy ez, a vastagság is számít, de sok más is.


Nem lehet megtippelni, milyen lesz, próbáljátok ki, mégis mire számítottál? :)

2016. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Milyen pózban? 4 cm vastag neki. Lányok/nők írjatok ha ilyen szerszámmal rendelkezik a barátotok. Az exemnek 19 cm volt ha ez számít. Rákérdeztem :D
2016. dec. 6. 22:01
 8/20 anonim válasza:

Hát ez nem olyan nagy, de nem ezzel van itt a legnagyobb baj. Az a baj, hogy még szűz. Én sose kezdenék szűz pasival. Nem akarok senkit se tanítgatni, nem szeretem a bénázást.

Hány éves a barátod?

2016. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
aha, nekem meg 26 centis. Na persze csak addig, amíg távkapcsolatban vagyunk.
2016. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Komolyan képes voltál megkérdezni az exed hogy mekkora farka van ?? Én biztos pattintanálak...
2016. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!