Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy bírjam tovább az ágyban?

Hogy bírjam tovább az ágyban?

Figyelt kérdés
23 vagyok 4éve élek párkapcsolatban , páromat nem nagyon zavarja engem annál jobban hogy akár 2 perc alatt is elmegyek ötletek ?

2016. dec. 7. 12:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Mikor érzed, hogy mennél el, akkor kb egy kicsit húzd ki, vagy állj le és akkor mehet megint. Esetleg gondolj valami lehangolóra. Én például viccet félretéve Petőfi verseket mondogatok magamban, így pl 20 percig is bírom.
2016. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondta! Gondolj valami lehangolóra. Én amikor érzem hogy jön a nagy bummmm, akkor ezt mondogatom magamban. Whoopi Goldberg, Whoopi Goldberg, Whoopi Goldberg,............:)
2016. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Első, próbáld CSehovot, az hosszabb:)
2016. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát... Szex közben lehangolóra gondolni... :( Lehangoló... Lehet a párod is mantrázna közben: kielégültem, kielégültem, kielégültem,...
2016. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keresd ezen az oldalon János Gilján nevű felhasználót.
2016. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!