Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a gyógyszertől lehet?...

Ez a gyógyszertől lehet? Brintellix 10 mg-t szedek öt napja és nem nem áll fel, nehezen tudok elélvezni

Figyelt kérdés
Ahogy bevettem a gyógyszert már aznap nehezen akart felállni meg kicsit elérzéketlenedett ott a terület. Azt megelőzően naponta kétszer is maszturbáltam most öt nap alatt jó ha kétszer tudtam és nem nagyon akar felállni. Ha feláll két perc múlva lankad és ez nagyon idegesítő! Talán a gyógyszertől lehet? Nem tudok másra gondolni vagy impotens vagyok már??!

2016. dec. 11. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt találtam róla:Vortioxetin(ez a hatóanyaga)"Leggyakoribb mellékhatások a gyógyszer szedése alatt: hányinger, hasmenés, szájszárazság, székrekedés, hányás, puffadás, szédülés, szexuális diszfunkció."
2016. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyértelmű hogy agyjavító és tanulást elősegítő szerekre van szükség amitől hamar okos az ember mert akkor agyilag fogja fel minnél hamarabb mire állna fel és mire élvezne a leghamarabb el.
2016. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
"nehezen tudok elélvezni" ez biztosan attól van!! valószínű hogy a másiknak is van hozzá köze. hány éves vagy?
2017. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten azt mondta a pszichiáter, hogy szexuális zavaroknem lesznek.
2019. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!