Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért pirosodott ki a combom...

Miért pirosodott ki a combom a herék mellett?

Figyelt kérdés

A combom... eléggé fent majdnem a herék környékén

Nagyon viszket, piros és fáj is.

Nemtudom mi lehet, biztosan nem kaptam el mástól, mert szűz vagyok. Ez valami fertőzés lehet? Vagy más?

Mert én arra is gondoltam már hogy a boxerem szára (ami gyakran felcsúszkál a combomon) kidörzsölte...

18F


2010. máj. 2. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom, én lány vagyok. :P
2010. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Meleg volt, és befülledt.


Használj hintőport azon a területen, és többé nem fordul elő. A férjemnek az Avon folyákony hintőporát (igen, van ilyen) adom, azóta neki sincs ilyen problémája.

2010. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ööö... oké xD

Valaki más?

2010. máj. 2. 23:03
 4/14 A kérdező kommentje:

Az előző hozzászólásom az első hozzászólónak szólt :)

A másodiknak nagyon köszönöm!

2010. máj. 2. 23:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Az en ferjemnel is elofordul, de csak akkor ha nem 100% pamut alsot visel.
2010. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is kidörzsölődött, nyugtatsd meg valamilyen krémmel, ha mész valahova, meg előtte hintőporozd be. Nekem ilyen szokott lenni a két combom között, ha nagyon meleg van és szoknyában vagyok, pedig nem vagyok olyan combos.

22/L

2010. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kidörzsölődött és kissé begyulladt a bőr...nem baszogatásbol, de eddzél valamit, hogy kevésbé érjenek össze a combjaid + amit írtak hintőpor ill. amikor már kidörzsölődött betadine, nehogy még valami gomba is megtelepedjen ott


ja és egy jó tanács, ne hidd azt, hogy nem kaphatsz nemiszerveket érintő fertőzést, ha nem szexelsz...elég csak egy kilincs a nyilvános vécében ;)

2010. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mycosid hintőpor, gombaellenes, akár megelőzésre is!
2010. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A kilincs a nyilvános vécében nem vicc. Nagyságrendekkel több rajta a baci, mint a vécédeszkán, és ez bizonyított. Épp ezért fontos vécézés ELŐTT is kezet mosni.


Második voltam.

2010. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sokat segítettetek :)

2010. máj. 3. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!