Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha allitolag egy ferfinek...

Ha allitolag egy ferfinek napi atlag 20 erekcioja van, az azt jelenti, hogy ennyiszer elvez el vagy ennyiszer all fol neki? Ezt hogy nem latjuk az utcan vagy hasonlok?

Figyelt kérdés

Es ha 20 erekciojuk van a pasiknak, akkor 20x is ki tudjak verni?

Ferfitol erdekel a valasz es igen, igen, no nemu tette fol ezt a kerdest.



2016. dec. 23. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az erekció azt jelenti, hogy vérrel megtelítődik a pénisz, ezáltal igen "feláll". Azonban ennek is vannak különböző fokozatai. Van amikor elkezd csak keménykedni, félig merev, stb.

Személyes megfigyelések: Nálam akkor kezd el merevedni ha ülök és sokat fantáziálok. Ez történhet az egyetemen, buszon akár, egyáltalán nem észrevehető egy padban ha odateszed a kezed, a kabátod, vagy egy buszon akár a táskád.

A boxer fixen fogja, szóval könnyű eltakarni. Ezekre direkt figyelünk, mert ciki lenne ha lebuknánk.

Állva is könnyű, hirtelen másra gondolsz, vagy úgy fordulsz.. ezáltal nem észrevehető.

Emellett otthon történik a nagy része amit mások nem igazán látnak.


Nekem átlagban nincs 20 erekcióm naponta, de 5-7 biztosan. Ebből olyan 2-3 nem itthon, de azok is 1-2 percesek max.

Hét fölé akkor mehet ha a barátnőmnél vagyok, és direkt húzzuk egymás agyát egész nap, egészen estig.

Ha feláll akkor értelemszerűen ki is tudjuk verni, azonban minél többször csinálod annál több ideig tart.

Egyszer kíváncsiságból kipróbáltam. Egy nap alatt (24 óra), 12db volt a rekordom, de másnapra nagyon fájt. Illetve az utolsók már órásak is voltak. (Végig állt csak nem sikerült elélvezni)

Azt hiszem mindenre válaszoltam.

Persze azt megjegyezném, hogy ahány férfi annyi verzió, senki sem ugyanolyan. Vannak olyanok is akik nagyon gyorsan elélveznek, vagy maszturbáció függők ott napi 7-8 maszturbálás sem ritka átlagban. Olyanok is akik 1 menet után, annyira kikészülnek, hogy a másodikhoz már órák kellenének.

2016. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem éjszaka van többször is de napközbe is néhány percesek utcán elég ciki ha látszik 20 fiu
2016. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ez azt jelenti, hogy 20szor áll fel neki, az elélvezéshez hozzá is kell nyúlni (kivéve ha álmában áll fel, mert akkor anélkül is elélvezhet)

egyébként ha valaki nem szuper tapadós nadrágot vesz fel, akkor nem látszik, akár 20centis van neki, akár 5centis (esetleg akkor,ha nem hord alsónadrágot)

2016. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!