Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedesi zavarom van? Mit...

Merevedesi zavarom van? Mit lehetne tenni elenne?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja nem úgy működik a péniszem, ahogy én szeretném. Csak félig merevedik meg,vagy ha meg is mervedik, akkor gyorsan lekonyul, továbbá alig van szexuális vágyam. Régen szinte mindenre begerjedtem, most már örülök ha reggel feláll...

Nyáron szakítottam baratnőmmel, azután túlzásba vittem az önkielégítést, miután jelenkezett a probléma, visszább vettem.

Vérnyomás illetve vércukor szint rendben van.

4 hónapja kezdtem aromás cigiket szívni, előtte normál cigit szívtam. Havi 1-2 mariska, alkoholt meg nem iszok.

Lelkileg sem vagyok toppon mostanság.


Válaszokat előre is köszönöm.

25 / F



2016. dec. 25. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért? Hogyan szeretnéd a müködését???
2016. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nagy valószínűséggel lelki oka van a merevedési zavarnak és nem szervi. Egy szexuálpszichológus tudna segíteni, ha nyitott vagy erre.
2016. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!