Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez így lehet mellékhere...

Ez így lehet mellékhere gyulladás?

Figyelt kérdés

Pár napja fedeztem fel egy kisebb fájó csomót a herém mögött, fájni nem fájt alapból, viszont mikor megérintettem éreztem, hogy eléggé érzékeny, és azóta kicsit jobban érzem, hogy "van valami" ott lent. Fájdalomnak nem nevezném, mert nagyon enyhe, csak megvan az érzet. Egyéb tünetem abszolút nincs, csak ez a kellemetlen érzés, ettől még lehet mellékhere gyulladás, vagy valami mástól keletkezhetett a fájdalom?

Arra is gondoltam, hogy én nyomtam meg erősebben pár napja amikor felfedeztem, azért érzem csak azóta, de valami kis gumó eleve ott volt, és nyilván nem úgy érintettem meg, hogy összezúzzam a dolgokat.


2016. dec. 31. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az. Nekem volt már, és az a kis csomó nagy és kőkemény csomó lesz, ami nagyon fájdalmas. 2 hétig kellett jegelnem és antibiotikumot szednem.
2016. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A jegelést, hűtést itthon már elkezdtem, igazából tegnap már kisebbnek éreztem, de lehet, hogy csak azért, mert a várható fájdalom miatt nem mertem annyira erősen kitapogatni.
2016. dec. 31. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!