Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herefájdalom, mit csináljak?

Herefájdalom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 napja fáj a jobb herém,és néha volt hogy váltakozott,valamikor a bal is fájt,de legtöbbször a jobb oldali. 15 vagyok,annyira még nem fájt csak kellemetlen volt,de most egy 2-3 órája jobban elkezdett fájni. Olyan mintha a mellékhere lenne megdagadva,van oldalt egy ilyen kitüremkedő rész. Nem ütöttem meg,nincs lázam sem. Úgy döntöttem,hogy inkább elmegyek a háziorvosomhoz,és megkérdezem mit csináljak,de mit mondjak neki? Ad beutalót urológushoz? Már nagyon parázok,valaki nyugtasson meg,vagy magyarázza el mit fognak csinálni. Szüleimnek nem akarom elmondani még,majd holnap,ha aztmondja az orvos menjek urológushoz. Értelmes válaszokat szeretnék kérni,köszönöm!

2016. aug. 28. 23:09
 1/8 anonim válasza:
17%
Engem is érdekelne, velem is ugyan ez van. 17/L
2016. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha egyből urológiára mész, nem kell beutaló.
2016. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De azért csak megkérdezem az orvost,meg hogy hol van. És ott mit csinálnak? Megvizsgaljak a golyóimat? Remélem semmi műtét meg ilyesmi nem lesz. Gyereket is akarok még a jövőben,nem szeretnék semmi gondot. Eddig minden rendben volt,makk egészsége
2016. aug. 29. 02:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Urológia beutaló nélkül fogad.

Megtapogatják a golyóidat, lehet, hogy ultrahanggal is megnézik. Nem fáj, 5 perc az egész.

2016. aug. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Urológiára nem kell beutaló csak időpont! Oda menj egyből, ott tudnak segíteni! Egy kis gyulladás lehet, de akár enyhébb csavarodás vagy szűkület is! Gyors meglesik ultrahangon, kapsz rá tablettát és kész!

Minél jobban halogatod, annál tovább terjed!!!

2016. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyek reggel
2016. aug. 29. 12:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Kaptam idopontot
2016. aug. 29. 12:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem annyi idő alatt nem lesz semmi nagyobb gond. Már kb 4. Napja van hogy fáj,de ezek elott meg nagyon tompa volt a fajdalom,tegnap este kezdett jobban fajni
2016. aug. 29. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!