Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehetne a kaszvány,...

Hogyan lehetne a kaszvány, vézna testemből legalább egy kevéskét kihozni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, fiú, és egy éve követem a súlyom változását, tavaly óta felszedtem összesen 9 kilót, így vagyok most 63, és elég nehéz tartanom a súlyom, rengeteget eszem, hogy ennyi legyek. Tudom, mozoghatnék többet, de idejöttem mégis megkérdezni, hogy vannak-e itt hozzám hasonlóak, akiknek sikerült valahogyan kidolgozni a testüket. Konditeremre nem szívesen fektetnék be. Milyen sportot ajánlanátok nekem? Teljesen a nulláról kezdve, semmim nincs, csak a lelkesedésem. A nem fermentált tejtermékekre érzékeny vagyok. Bármit meghallgatok, ami eszetekbe jut. Előre is köszönöm. :)

#torna #sport #étrend #súlyfelvét
2017. jan. 5. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fegyencedzes
2017. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz túl jó a magaviseletem. :D Vagy már ott tartunk, hogy olyan gyakorlatok is fenn vannak a YouTube-on? :D
2017. jan. 5. 01:31
 3/5 anonim ***** válasza:
?? Ez egy könyv. Gondolom nem néztél utána. Elég népszerű, szóval garantálom, hogy rengetegen feltették már a gyakorlatokat YouTubera is. De ehhez teljesen szükségtelen a YouTube. A könyv kell, egy bot vagy valami amin tudsz huzodzkodni es te magad.
2017. jan. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
street wourkout-saját testsúlyos edzés,fegyencedzés is ugyanez.ajánlanám hordós márk vagy berecz istván videóit
2017. jan. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, azt hittem, csak egy szóvicc volt. :) De így már világos. Köszi
2017. jan. 5. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!