Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Harcművészetre járok és utána...

Harcművészetre járok és utána nem szoktam lezuhanyozni edzés után vagy edzőtáborban. Hogy legyen bátrabb?

Figyelt kérdés
Tehát birkózni járok és ott edzés után sokan lezuhanyoznak. Főleg edzőtáborban van egy nagy sor zuhanyzó és együtt szoktak zuhanyozni mert szűkös az idő. Na szóval sokan leveszik a nadrágjukat és simán zuhanyoznak. Nekem meg mondják hogy birkózás közben éreztek egy kis szagot alul ezt múltkor mondta egy barátom hogy amikor úgy volt meg amikor ott megfogta a ujjain érezte. Meg hogy a hónaljamat is mossam mert kellemetlen. De volt olyan négy napos edzőtáborban egyszer se zuhanyoztam mert nem akartam vetlőzni. A birkózó dress-t edzésen nem hordom csak laza póló meg feszülős gatya. Hogyan legyen bátrabb hogy le merjek vetkőzni? Többiek olyan bátran lehúzzák a alsógatyájukat és úgy járnak fel-alá és ez nekem furcsa

2017. jan. 7. 20:08
 1/6 A kérdező kommentje:
legyek*
2017. jan. 7. 20:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát 4 nap fürdés nélkül elég sok idő, főleg ha edzel és megizzadsz... egy edzőtáborban még szűkös az idő, 4 nap alatt csak van olyan, hogy egyedül el tudsz menni, pl este, vagy éjjel, mikor már nincs senki a zuhanyzóban vagy csak pár ember... am. hány éves vagy? meg ez természetes dolog, nem kell gátlásosnak lenned, senki se tökéletes, meg senki se fog pont téged bámulni, főleg ha van ott másik 20-30 ember rajtad kívül...
2017. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 wrestler56 válasza:
86%

Az Azeri birkózók nem tisztálkodnak versenyek előtt (hogy az ellenfelük elundorodva szaguktól, ne fogja őket erősen), de Neked nyilván nem ez a célod...

Komolyabban: A szégyenlősséget le kell küzdened. Egész életedet meg fogja keseríteni, ha most nem teszed. Kiskoromban nekem is volt gondom, nem tudtam nyilvános WC-ben vizelni, ha nagyon kellett, akkor sem. A megoldás: Szuggerálj magadra. Mantrázd: Csak én vagyok itt, senki sincs körülöttem, ez a zuhanytálca az én személyes területem, privát szférám. Ne foglalkozz azzal, mások mit csinálnak körülötted. A hónaljadat meg gyakrabban is tudod mosni csapból, ahhoz elég felsőre levetkőzni. Rendszeresen, minden mozgás után fontos! Ugye nem akarod, hogy elforduljanak Tőled a barátaid?! Sok sikert! Értesíts az eredményről!

2017. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Van válaszfal a zuhanyzók között?

Ha igen, akkor a leghátsóba menj el boxerban,vigyél törölközött,ott kapd le a boxert gyorsan a zuhanyzó a lépve, zuhanyozni gyorsan le,a hátsodon kívül ha valaki arra jár nem fog semmit járni majd gyorsan öltözhetsz is.


Ha nincs válaszfal akkor is boxerban sétálj a zuhanyzó a,+törölközőt vigyél.

Lépj a zuhanyzóba,állj a zuhanyfejjel szemben, fordulj úgy hogy keveset lehessen látni belőled és gyorsan kapd le a boxert,nagyon gyorsan zuhanyoz.Törcsi és boxer meg legyen a közeledve.

Vagy akkor menj el ha kevesen vannak ott.


Ha még sehogy se szeretnél zuhanyozni,akkor vegyél intim lemosó kendőt,menj be a wc-be a azzal a péniszed le tudod törölni,hogy jobb illata legyen.Úgy vidd be más ne lássa meg.Ha végeztél menj ki a mozsdóból,a csap felett félmeztelenül nyugodtan hónajad megmondhatod és használj sprayt is.



Ahogy olvastam sokan lezuhanyoznak,de nem mindenki,tehát más is van aki szégyenlős rajtad kívül.



A tested,a méreteid a korodnak megfelelőek,gondolom nem ez a gond,csak nem szeretsz más előtt meztelen lenni

2017. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

...tehát bujkálj,hivd fel magadra a társaid figyelmét a szégyenlősködésed által és röhögtesd ki magad, röviden erre buzdít az előző mániákusan prűd kommentelő. Ha így viselkedsz rém ciki leszel! Nálunk is volt egy ilyen bújkálós túlságosan öntakargatós srác, mindenki kiröhögte, ez nagyon gáz viselkedés!:D


Erről nincs akivel beszélhetnél? Csak mert itt 1 kommentben ezt nem lehet ki-beszélni, márpedig a gond odabent van, és ha nem beszéled ki magadból, jobb ez a gond nem lesz, ezt nyugodtan elhiheted, pontosan tudom!

2017. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

jaj nekem, ez nagyon durva ...

akkor mi mit mondjunk? edzések után be 20-30-an a tusolóba aztán sokszor fél órán át is ökörködünk, stb és még válaszfal sincs, és a kutyának nem jutott még eszébe szégyenlősködni.

pár éve volt nálunk egy hasonló srác, az meg olyan durva volt h ugyan letusolt, de képes volt a vizes fürdőnacira felvenni a farmert télen is :) aztán a nagyoknak egyszer csak elegük lett belőle, leogták aztán leszedtek róla mindent, és megmutatták neki h lehet úgy is tusolni. azóta elszállt a srác szégyenlőssége és tusol velünk normálisan, de hát azért olyan mint te, azért csak szökőévben van esetleg 1 :) sztem először keress egy pszichológust ha már a nagyok ezt így tűrik nálatok. amit nem is értek, mert nálunk tuti móresre tanítanának, de hát ....

Mindenesetre dobd le, aztán hajrá be a többiekkel. hidd el, a kutyát nem érdekli. a másik meg, és ha érdekli? hadd nézze, most akkor mi van? lényeg h egyik esetben se halsz bele, túléled. a második alkalom meg már természetes lesz, sztem az ilyeneknek csak elkezdeni nehéz. egy biztos: így nem maradhatsz , mert ez nagyon gáz

2017. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!