Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hová forduljon a párom mereved...

Hová forduljon a párom merevedési zavarral ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy olyan problémája, hogy közösüléskör nem tudja fenntartani a merevedést. Ha önkielégítést végez, semmi gond, akkor sem ha magának csinálja vagy én neki és az orálnál sincs probléma. Viszont amint behatol , pár másodperc után lelankad.

24 éves a párom.

Korábban kezelték pszichiátrián és egy 5 évvel ezelőtti pszichológia szakvéleményben leírták h a későbbiekben nagy esély van szexuális nehézségekre. Ez be is jött.

Viszont ki kell zárni a szervi bajt, elmentünk urológiára.. csináltak vér és vizeletvizsgálatot, ma mentünk vissza az eredményért, semmit sem mondott kb az orvos, kérdezgette csak h még fennáll e a probléma, párom mondta, hogy igen és az orvos felírt egy Silderic nevű gyógyszert, mondta h hasonló a viagrához, 4 db , nem olcsó.. Ezen éljen élete végéig?

Korábban olvastam a merevedési zavarokról és több esetben említik h mentális oka is lehet, de semmi vizsgálatra nem küldték. Teljesen el van keseredve, mert ennek a gyógyszernek az ára nem olyan h rendszeresen tudja szedni, azt mondta nemigen érzi magát így férfinek.

Nem vagyok orvos , nem értek az ilyesmihez, de szerintem nem véletlenül van a pszichológiai papíron h nagy valószínűséggel lesznek szexuális nehézségei.

Már amikor a vér és vizelet vizsgálatot csinálták neki, azt gondoltam, hogy szerintem inkább lelki oka van. Márcsak azért is mert pár alkalommal sikerült együtt lennünk. Ennek a száma nagyon kevés, 3 hónap alatt 5 alkalom, és rengeteg sikertelen próbálkozás.Én türelmes vagyok, ő nem tehet róla, szeretnék segíteni neki , de nem tudom mit tehetnék.


2017. jan. 9. 12:00
 1/3 _Jessy_ ***** válasza:
Szexuálpszichológus?
2017. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez az az eset,ami bárkivel előfordulhat,nem egy pszichátriát megjárt emberrel.Egy sikertelenség után jön a következő próbálkozás,ami még nagyobb rágörcsöléssel kezdődik .Az ilyen még jobban visszavet mindenkit,jön a "padló fogás" .Na innét nehéz ám újra talpra állni .

Nem tudok mást javasolni,mint szexuál pszichológust,meg nagy türelmet továbbra is .Az idő megoldja ezt is .

Az írt gyógyszer azonos a Viagrával,csak más néven van forgalomba hozva .

2017. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is egy jó szexuálpsziholgust ajánlanék. A gyógyszert meg csak legvégső esetben, mert a szívének is árthat.
2017. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!