Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hydrocele műtét 14 évesen?...

Hydrocele műtét 14 évesen? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2-3 éve diagnoztizált hydrocelével az iskolaorvos. Annyira nem zavaró, néha előjön akkor egy nagyon picit kellemetlen de semmi egyéb. Gondolkoztam műtéten csak nem tudom, hogyan zaljlik egy ilyen műtét. Altatnak? Fájni fog? Kapok katéter? Intubálnak? (Igen sok kórházás sorozatot nézek😂) Mennyi idő mulva lehet maszturbálni? Szülőknek kell mutogatni műtét után? Ha gondolod dobj privit ;) 14/F

2017. jan. 10. 22:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Persze az egész klinika és a szomszédok is megnézik, míg te alszol.

Szóval leszívhatják a folyadékot, de a legtöbb esetben vissza gyül. Műtét a leg biztosabb, gyors beavatkozás egy nap és otthon mutogathatod.

Egyébként ez akkorára is nőhet, hogy a térdig fog érni, na melyiket mutogatnád inkább ?

Azon kívül, nem ajánlott így hagyni, fertőzés veszélyes, heresorvadást is okozhat.

Szóval közszemlére a fütyköst.

Üdv. House MD.! :D -ha már szereted az ilyen filmeket.

2017. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kedves első!

A válászodat poénnak is vettem volna de nem jött össze...ez nem az a kérdés volt szerintem ahol poénkodni kell. Nem azért írtam oda hogy ilyen sorozatokat nézek hogy ez mennyire vicces má', hanem azért, hogy tudassam hogy ismerem ezeket kifejezéseket.

2017. jan. 11. 14:31
 3/17 anonim ***** válasza:

Vagy úgy?

Igazán nem gúnynak szántam, azt hiszem...

Egyébként, vicc ide vagy oda, amit írtam az mind igaz.

A műtét a legbiztosabb és seperc alatt kész.

2017. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Oké felfogtam de akkor sem kellet volna így előadnod.
2017. jan. 11. 17:05
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha meg is műteted magad természetesen otthon senkinek nem kell mutogatni,csak az orvosnak.


Urológusnál voltál már vele?

Az urológus kellene megkérdezned hogy ő mit ajánl,hisz ő szakorvos,nem biztos hogy most műteni kell.

De biztos figyelni kell,hogy változik e,nő esetleg.

És sajnos van hogy műtét után ismét kialakul.

Tehát jobb ha szakorvos látja és ő dönt kell vagy még nem szükséges műteni

2017. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Milyen fajta urulógushoz menjek? Van gyerekk urulógus Budapesten?
2017. jan. 11. 18:48
 7/17 anonim ***** válasza:
Mindegy,felnőtt urológiára is mehetsz.De amikor kiderült már akkor szakorvoshoz kellett volna küldeniük,ha olyan súlyos lenne biztos elküldtek volna
2017. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lehet akkor nem súlyos csak én reagálom túl...
2017. jan. 11. 18:59
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért menj csak el urológushoz,jobb ha látja,ez a szakterülete és te is megnyugodhatsz.
2017. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Gyermek urológia a Heim Pál Kórházban működik, 18 éves korig ellátnak. Beutaló nélkül, országos ellátási kötelezettséggel. Nagyom empatikusak.

Nem érdemes halogatni, lássa szakorvos.

2017. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!