Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Reszleges korulmeteles utan?

Reszleges korulmeteles utan?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a mutet es az lenne a kerdesem hogy idovel konyebb lesz hatrahuzni a bort mert jelenleg nehezen megy hatra es korbe a bor alatt faj(ahol a varas van).Es ha hatra huzom nemlatszik a varras ez azert van mert ilyen a varras vagy nemhuzom eleg hatra, es a bor ravan ragadva a varratra?
2017. jan. 12. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyenlőre semmivel sem próbálkozzál,mert kiszakadhatnak a varratok és nem fog összeforrni a seb .
2017. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mikor nekem csinálták, utána még egy ideig nem huzogattam, és szerintem neked sem kéne feltétlenül. Azért megy vszínű nehezen a bőr hátra, mert még a seb nehezen nyúlik, ha rosszkor, rosszul húzod meg, akkor felszakadhat.

Nekem utána nem volt problémám a hátrahúzással (miután meggyógyult), sőt sokszor inkább hátracsúszik.

2017. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy milyen lesz a jövőben,azt még a doki sem tudhatja ,aki műtött .
2017. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom. Es ha veralafutasosnak latszik az normlais?
2017. jan. 12. 19:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Normalis*
2017. jan. 12. 19:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát a makkodat elég nagy trauma érte, tehát elképzelhető hogy normális.

#2s

2017. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező és 80%-os, elmondanátok hogy mekkora fitymatúltengésetek, fitymaszűkületetek volt, és most meddig ér a fitymátok petyhüdten/mereven a makkra?

A másik kérdésem az lenne, hogy nektek ki csinálta az RKM-eteket és hol rendel a dokitok?

2017. jan. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már régebben volt, olyan 10-11 éves lehettem. (most vagyok 22)

Fitymatúltengésem nem volt. Nálam az volt a helyzet, hogy max félig lehetett hátrahúzni a makkon, tovább általában nem ment, aztán volt egy "kedves doktor" aki mikor megnézte, egy jólirányzott mozdulattal hátrarántotta, ezzel beszakítva, megrepesztve a fitymát. Mondhatom nagyon kellemes volt. Ezt még megismételte párszor és az lett a következménye, hogy behegesedett és már emiatt nem lehetett hátrahúzni és ezért kellett a műtét.

Az orvos egy családi ismerős volt Szombathelyen, a nevét sajnos már nem tudom. Szépen megcsinálta, most általában a fityma a makk alsó egyharmadában van-felénél, de ritkán a kétharmadánál.

Remélem kielégítő választ adtam.

#2es (80%os)

2017. jan. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na és ha nem tudod, nem kérdeznéd meg, #2-es/80%-os? Hátha rendel még és tudna segíteni


Kérdező, veled mi a helyzet ezen a téren?

2017. jan. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!